adelaska adelaska komentáře u knih

Závěj Závěj C. J. Tudor

Naprostá pecka. Nechybělo tomu vůbec nic. Napětí sálalo z každé stránky.

06.02.2024 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Tak tato kniha se četla úplně sama. No Jo, Colleen. K tomu asi není co dodat :-)

29.11.2022 4 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Jee to bylo takové příjemné pohlazení po duši. Dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla tak rychle a zároveň si přála, ať ještě nekončí.

26.11.2022 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Prostě pecka... hurá na finále.

07.08.2019 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Přečteno doslova jedním dechem. Harlan Coben se právem řadí mezi mé nejoblíbenější autory.

27.10.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Taková jednohubka na jeden/dva večery. Udržuje pozornost, je napínavá - sice ne tolik mrazivá, jak jsem čekala, ale bavila mě.

24.10.2018 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Co dodat. Je to prostě Harlan Coben :-)

23.09.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Nebýt toho zmateného a pro mě naprosto neuspokojivého konce, tak by ty hvězdičky byly možná 4. Je to velice průměrná detektivka/thriller, ale nějakým způsobem mě zpočátku bavila a udržovala moji pozornost. Nicméně humbuk kolem absolutně nesouhlasí s kvalitou knihy. Loutkáře si určitě nepřečtu.

03.09.2018 3 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Mně se kniha moc líbila. Byla svižná, akční, bez hluchých míst a přečtená během pár hodin.

30.08.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha přečtená během pár hodin. Moc se mi líbila.

27.08.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Ač jsem si druhý díl opravdu zamilovala, tak tento závěrečný díl už mě tolik neoslovil. Pro mě se nestalo nic nepředvídatelného. Moc jsem se těšila a přišlo mi to odbyté. To nic nemění na tom, že série jako taková je opravdu čtivá a nepustí vás, dokud nepřečtete poslední stránku.

27.08.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Thriller přečtený za 24 hodin. Perfektní.

24.03.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Tak takové zklamání jsem nečekala. Jediná knížka od Jojo, která mě opravdu, ale opravdu nebavila.

24.03.2018 2 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Miluji všechny knihy od Ch. Link a ani tato není výjimkou. Doporučuji pro milovníky napětí.

06.01.2018 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Pro mě první od Kinga. Moc se mi líbila, bála jsem se a zároveň nemohla přestat číst.

01.01.2018 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Přečteno během pár hodin a velice mě překvapila. Skvělý námět a velice dobře podaný. Přečtu určitě znovu.

26.12.2017 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Pěkný příběh, ne přeslazený, takže dle mého gusta, nicméně mě za srdce až tak nechytl. Ale musím vyzdvihnout čtivost, jelikož tuto knihu jsem měla přečtenou během pár hodin.

23.12.2017 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Co dodat. Pokračování, ve kterém se neustále něco děje a autorka nás nenechá vydechnout.

23.12.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Pro mě zatím thriller roku. Naprosto dokonalé. Přečteno během jednoho dne, což mluví za vše.

01.07.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Příběh samotný mě velice zaujal. Ale počáteční zmatenost v postavách mi docela vadila. Nicméně od půlky opravdu slušný thriller. Ale celou dobu js čekala na odpověď na jednu otázku a ta se mi zrovna nedostala, což mě mrzí. Hodnotím průměrně. Jsou lepší thrillery, ale tento nebyl vůbec špatný, určitě si zaslouží, abych si jej někdy v budoucnu znovu přečetla.

26.06.2017 3 z 5