Adelaide777 Adelaide777 komentáře u knih

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Ani tato knížka od Davida Michieho mě nezklamala. Stejně jako předchozí kniha Dalajlámova kočka mě potěšila milým příběhem, plným lásky a moudrosti a možná i to bude důvod, proč jsem měla knihu tak rychle přečtenou. Musím autorovi jen děkovat za tak úchvatnou knížku.

13.09.2021 5 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Jedna z nejlepších knih co jsem za poslední dobu četla, mohu jen doporučit! :-)

10.09.2021 5 z 5

První kniha, kterou jsem z této série přečetla, po doporučení že jsem vtipnější knihu nečetla. A opravdu. Od samého začátku jsem se nemohla přestat smát. Těším se na ostatní knížky.

01.06.2019 5 z 5

Kocour z Montmartru Kocour z Montmartru Michaela Klevisová

Příjemné oddechové čtení, pro všechny milovníky koček. Autorka v knize krásně popsala vztahy mezi kočkou a člověkem, které mohou být inspirací pro nás všechny. Máme se od zvířat ještě hodně co učit ;)

31.05.2019 4 z 5

Cesta za láskou Cesta za láskou Halina Pawlowská

"Cesta za láskou" je moje prvotina, kterou jsem od Haliny Pawlowské četla. Miluji její humor, tak jsem si říkala, proč nezkusit nějakou její knihu. Tato knížka mi tak nějak padla pod ruku a přečetla jsem ji jedním dechem. Humor paní Pawlowské prostě nezklame.

10.11.2018 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Blog Karoliny Mikšíkové jsem nikdy předtím nečetla, takže to byla vlastně volba naslepo. Ale vyplatila se. Humorně laděná kniha mě bavila od začátku do konce.

07.10.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velice zajímavá kniha s poutavým příběhem. Zaujala mě už od začátku, takže všem vřele doporučuji :)

31.08.2018 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Hezký příběh o snaze profesora Higginse a plukovníka Pickeringa udělat z mladé květinářky Lízy Doolitlové pravou dámu.
Kniha je stejně půvabná jako film :)

18.03.2018 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Báječné dílo, plné humoru - velice mě potěšilo a pohladilo po duši.
Krásné oddechové čtení :) Doporučuji!

17.03.2018 5 z 5

Jóga na každý den Jóga na každý den neznámý - neuveden

Pěkná knížka, která uvádí dvě nejznámnější jogínské sestavy - Pozdrav měsíci a Pozdrav slunici.
Podle ní teď cvičím každý den.

10.03.2018 5 z 5

Červená šakalice - O neobvyklém přátelství dvou nesmiřitelných šelem Červená šakalice - O neobvyklém přátelství dvou nesmiřitelných šelem Šen Š-si

Podle popisky jsem se na knihu velice těšila.
Bohužel mě zklamala, takže jsem ji musela po pár kapitolách odložit.

10.03.2018 1 z 5

Kamenné světlo Kamenné světlo Kai Meyer

Druhý díl mě trošičku zklamal - čekala jsem od něj více.
Ale i tak byla kniha napínavá, plná dobrodružství a neočekávaných situací.

06.03.2018 3 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Kouzelný příběh vyprávějící o tom, jak vznikla Narnie... nádhera!

25.02.2018 5 z 5

Cantervillské strašidlo a jiné prózy Cantervillské strašidlo a jiné prózy Oscar Wilde

Krásná oddechovka...
Vřele doporučuju :)

18.02.2018 5 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Jelikož na reinkarnaci věřím a zajímám se o ni, musela jsem si tuto knihu koupit.
Příběh byl moc hezký. Jen bych vynechala části o doktorovi Andersonovi, ty mi přišly úplně zbytečné.

16.02.2018 5 z 5

Úžasná kniha!
Hned po prvních stránkách jsem si knihu zamilovala. Příběh byl tajuplný a skvěle ho doplňovaly dobové fotografie, ze kterých mi běhal mráz po zádech.
Nemohu se dočkat až si přečtu pokračování :)

16.02.2018 5 z 5

Vodní královna Vodní královna Kai Meyer

Velmi zajímavá kniha, od samého začátku tajemná a napínavá.

15.02.2018 5 z 5

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Krásná kniha s poutavým příběhem. Některé postavy jsem si doslova zamilovala :-)
Co mě ale vadilo, byly krvavé scény, kterých tam bylo na můj vkus hodně. Ty podle mě kazily celkový dojem z knihy. Ne že by mi vadila ta trocha krve, ale useknuté hlavy a vyvržené vnitřnosti, to už je moc.

15.02.2018 5 z 5

Léčení s Anděly Léčení s Anděly Doreen Virtue

Knihy s touto tématikou mám ráda a tato kniha nezklamala.
Spisovatelka uvádí spoustu užitečných rad jak začít komunikovat s anděly a jak si s jejich pomocí změnit život k lepšímu.
Knížku jsem si oblíbila a stal se z ní můj každodenní rádce.
Doporučuji všem věřícím a nebo lidem, kteří se chtějí spojit se svými anděly.

28.01.2018 5 z 5

ABBA ABBA Andrew Oldham

Jelikož mám Abbu ráda, na knihu jsem se těšila, ale zklamala mě. Některé informace mi přišli nesmyslné a dosti vulgární.
Hvězdičku dávám jen za krásné fotografie.

10.12.2017 1 z 5