adelach adelach komentáře u knih

Máš nadání na hádání Máš nadání na hádání Zuzana Pospíšilová

Kniha je moc hezky myšlená, má hezké ilustrace, ale bohužel je prakticky nepoužitelná.. Mám moc ráda hrátky s češtinou, jenže hádanky v knize obsahují správné odpovědi hned pod textem, takže už pokud si hádanku čtu, musím se chtě nechtě podívat na odpověď a to je velmi demotivující a vyloženě mně to štve a kazí mi to zážitek z knihy.. Asi to dám dětem přečíst a pak jen odnesu do knihbudky.. takto nepromyšlený formát.. je to škoda :( Stačilo uvést odpovědi v sadu..a dokonce je mi mnohem milejší kniha pana Zapletala, která navnadí na řešení úloh a správné odpovědi neobsahuje vůbec!

19.10.2021 odpad!

Odposlechnuto v Praze Odposlechnuto v Praze kolektiv autorů

Vtipné ale krátké :)

11.11.2020 5 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Perfektní spojení :)

11.11.2020 5 z 5

První kniha o go První kniha o go Tomáš Grosser

Perfektni úvod do hry GO.

05.11.2020 5 z 5

Ještě jeden maraton Ještě jeden maraton Luboš Brabec

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek o běhání :) A mám ji přímo od autora s věnováním :)

Maraton a jiné pošetilosti Maraton a jiné pošetilosti Luboš Brabec

Krásná česká kniha s běžeckou tematikou, psaná s přehledem, rozhledem i nadhledem.

17.10.2020 5 z 5

Deník běžkyně v nejlepších letech Deník běžkyně v nejlepších letech Zuzana Součková

Skvělá motivační kniha pro ženy běžkyně

Nástroje titánů Nástroje titánů Timothy Ferriss

Spousta praktických užitečných informací, inspirativní.

18.06.2020 5 z 5

Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez diety Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez diety Daniel Roth

Knihu velmi doporucuji ke cteni, doplnene vlastnimi zdroji k tematu Intermitent Fasting (napriklad prednasky TED). Behem cteni se ze mne stal zapaleny vyznavac pustu 16:8 doporucovaneho zenam.

09.08.2019 5 z 5

Písmenková polévka Písmenková polévka Barbora Hrůzová

Slupnuta jako malina během jediného dne od doručení :) Jako milovnici Scrabblu mne kniha vtahla a už nepustila, dokud jsem ji nedocetla.. Dej je napínavý a zajímavý, obsahuje spoustu užitečných informaci ze světa Scrabblu.. doufám, ze se někdo autorkou inspiruje a napíše další ctive knihy s touto zajímavou tematikou :)

01.03.2019 5 z 5