adelach

Písmenková polévkaPísmenková polévkaBarbora Hrůzová

Slupnuta jako malina během jediného dne od doručení :) Jako milovnici Scrabblu mne kniha vtahla a už nepustila, dokud jsem ji nedocetla.. Dej je napínavý a zajímavý, obsahuje spoustu užitečných informaci ze světa Scrabblu.. doufám, ze se někdo autorkou inspiruje a napíše další ctive knihy s touto zajímavou tematikou :)

01.03.2019

Dobrá znameníDobrá znameníTerry Pratchett

Perfektní spojení :)

11.11.2020

Přerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez dietyPřerušovaný půst - Jezte si, co chcete, a zhubněte bez dietyDaniel Roth

Knihu velmi doporucuji ke cteni, doplnene vlastnimi zdroji k tematu Intermitent Fasting (napriklad prednasky TED). Behem cteni se ze mne stal zapaleny vyznavac pustu 16:8 doporucovaneho zenam.

09.08.2019

Deník běžkyně v nejlepších letechDeník běžkyně v nejlepších letechZuzana Součková

Skvělá motivační kniha pro ženy běžkyně

17.10.2020

Ještě jeden maratonJeště jeden maratonLuboš Brabec

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek o běhání :) A mám ji přímo od autora s věnováním :)

Odposlechnuto v PrazeOdposlechnuto v Prazekolektiv autorů

Vtipné ale krátké :)

11.11.2020

Nástroje titánůNástroje titánůTimothy Ferriss

Spousta praktických užitečných informací, inspirativní.

18.06.2020

Maraton a jiné pošetilostiMaraton a jiné pošetilostiLuboš Brabec

Krásná česká kniha s běžeckou tematikou, psaná s přehledem, rozhledem i nadhledem.

17.10.2020

První kniha o goPrvní kniha o goTomáš Grosser

Perfektni úvod do hry GO.

05.11.2020

Máš nadání na hádáníMáš nadání na hádáníZuzana Pospíšilová

Kniha je moc hezky myšlená, má hezké ilustrace, ale bohužel je prakticky nepoužitelná.. Mám moc ráda hrátky s češtinou, jenže hádanky v knize obsahují správné odpovědi hned pod textem, takže už pokud si hádanku čtu, musím se chtě nechtě podívat na odpověď a to je velmi demotivující a vyloženě mně to štve a kazí mi to zážitek z knihy.. Asi to dám dětem přečíst a pak jen odnesu do knihbudky.. takto nepromyšlený formát.. je to škoda :( Stačilo uvést odpovědi v sadu..a dokonce je mi mnohem milejší kniha pana Zapletala, která navnadí na řešení úloh a správné odpovědi neobsahuje vůbec!

včeraodpad!