adela8321 adela8321 komentáře u knih

Co (ne)dělat, když jste neviditelní Co (ne)dělat, když jste neviditelní Ross Welford

Já nevím proč, ale přidalo mi to, že to nemělo žádnou zápletku, žádný příběh. Celé to na mě působilo spíše jako dějový popis než román. Kniha se četla rychle, ale neplánuji se k ní v blízké době vrátit. Za mě slabý podprůměr.

19.03.2021 1 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi hodně líbila, ačkoliv už nejsem přímo cílová skupina. Přečteno za jedno odpoledne a hned jdu na další díl. Celkově jsem tam nenašla nejspíš žádné hluché místo, které by mě nějak nudilo. Příběh měl nápad a i potenciál. Není co bych vytkla.

26.12.2020 5 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Kniha má zajímavý námět, ale hodně žalostné zpracování. Přečetla jsem ji za jeden večer a myslím, že kdyby to autor napsal pro starší čtenáře, tak by kniha mohla mít dobrý potenciál. Doporučila bych asi dívkám 11 - 13 let. Za zajímavý námět hodnotím 2*.

21.04.2020 2 z 5

Dvanáct nocí Dvanáct nocí Andrew Zurcher

Zajímavý námět. Kniha ze začátku vypadala velmi slibně, ale postupem bylo pro mě čtení stále těžší a místy jsem se hodně ztrácela. Kniha není moc vhodná pro děti, ale vlastně ani pro dospělé. Konec byl pro mě nedostatečně vysvětlen a vlastně moc nevím, co se to na konci stalo.

16.04.2020 1 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Skvěle napsaná kniha

01.04.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Skvěle napsané, vtáhlo do děje

18.03.2020 5 z 5

Mí praštění rodiče Mí praštění rodiče Pete Johnson

Taková vtipná oddechovka vhodná pro mladší čtenáře, ale pobaví i starší

21.02.2020 4 z 5

Gymnázium Gymnázium Václav Budinský

Od humoristického románu bych čekala víc.

03.02.2019 1 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Skvělá kniha. Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji a těším se na další díl.

03.02.2019 5 z 5