adela2230 adela2230 komentáře u knih

Přísně tajný spolek svérázných čarodějek Přísně tajný spolek svérázných čarodějek Sangu Mandanna

Milý příběh, člověk se vážně přesune někam jinam. I když je příběh předvídatelný skvěle plyne a řeší se i trochu vážnější témata.

24.04.2024 5 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Taková oddechovka, ale asi jsem čekala něco víc a jiného.

22.04.2024 3 z 5

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Ze začátku jsem se obávala, že mě kniha moc neupoutá, ale to se změnilo. Je to vtipná oddechovka spolu s magií.

16.04.2024 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Jako Lili je dost upjatá, původně jsem si myslela, že ji je tak 40 let. Ale příběh je pěkný, taková oddechová pohádka.

14.04.2024 4 z 5

Church Church Jay Crownover

První díly byly lepší. Ale tenhle příběh neurazí, čte se dobře, je tam "drastičtější" část, ale oddechovka dobrý.

13.04.2024 4 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Ze začátku mi kniha úplně nesedla, ale pak se to zlomilo. Líbilo se mi, jak hlavní postavy uvažují a jak i překvapivě zamotaný příběh měl dobré rozluštění.

12.04.2024 4 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

Příběh je klasický, protkaný sexem, ovšem první díly byly lepší. Ale člověk si u toho odpočine, avšak tady bylo dost myšlenek kolem a občas mi to přišlo zbytečně zdlouhavé.

07.04.2024 4 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Kniha není špatná, je tam víc najivity než v ostatních dílech. Jako mě úplně nezklamala, ale predchozi dily byly lepší.

05.04.2024 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Kniha je dobrá, ke konci mi trochu překáželo nastaveni Zoe. Ale i tak, člověk se pobaví a oddechne si.

05.04.2024 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Vtipná romantická kniha, mírně protnutá sexem. Je to oddechovka, ale člověk se pobaví.

02.04.2024 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Super příběh, autorka umí fakt upoutat. Kniha se čte velmi dobře.

02.04.2024 5 z 5

Náměsíční vrazi Náměsíční vrazi Stanislava Veselá

Musím říct, že podcast mi sedí více. Kniha má sice dobře vysvětlené pojmy, ale více mě bavily krátké příběhy, než ty dlouhé. Možná jsem čekala od knihy víc, ale když si ji člověk postupně nadávkuje, tak je to zajímavější.

01.04.2024 3 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Krásný příběh, který jen dokreslil to, co už bylo napsáno v předchozím díle. Děj je svižný, člověk si u něj odpočine.

01.04.2024 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Kniha mi ze začátku moc neseděla, ale nevím důvod. Je to klasika od autorky, ale některé jiné příběhy mě upoutaly víc.

31.03.2024 3 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Skvělý příběh. Má to čím dál lepší zápletku, není to jen romantika s neurčitou zapletkou.

30.03.2024 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Jasně příběh je dost nadnesený, ale dobře se čte. Má to spád, nikdo si nehraje jen tak na něco. Velmi příjemné čtení.

29.03.2024 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Romantická oddechovka se spoustou vtipných scén.

28.03.2024 4 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Kniha je zajímavá. Řeší se důležité téma a zároveň je protkaná skvělým humorem.

28.03.2024 4 z 5

Tohle není žádná lovestory Tohle není žádná lovestory Mary Hargreaves

První část knihy mi moc nesedla. Hrdinka mi přijde přehnaná, jedná neúměrně věku. Ačkoliv se člověk ve spoustě věcech může najít, tady tím, že je to všechno najednou je toho moc. Druhá půlka byla lepší, hrdinka začala více "přemýšlet" a tím pádem kniha začala být zajímavá.

24.03.2024 3 z 5

Odvrácená strana mysli Odvrácená strana mysli Kerry Daynes

Kniha je více psychologická a tím, že jsou to v podstatě memoáry autorky se člověk dozví vše hlavně o nemocích a vlivu na další činy. Sériový vrazi tam nejsou a zmíněné případy jsou sice zajímavé, ale rozhodně to knize nepomůže ke strhnutí čtenáře. Vzhledem k tomu, že jsem knihu četla na základě video upoutávky je to docela zklamání.

19.03.2024 3 z 5