adaba adaba komentáře u knih

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Hodně povedená knížka, která Vás nutí nepřestávat číst, nic takového už jsem dlouho nečetla. Za mě zatím úplně nejlepší kniha této autorky.

15.11.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Za mě nejlepší kniha ze série "roční období", čtivá, napínavá, překvapivé rozuzlení až úplně na závěr. Hodně těžko se odkládá, takže naprostá spokojenost :)

17.05.2020 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka se mi líbila, byla napínavá, námět byl také nápaditý, takže za mě spokojenost :)

02.05.2020 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Přečteny obě knihy této autorky a moc se mi líbí. Lottie a Boyda jsem si oblíbila a už se těším na další díl, jak se to všechno vyvine :)

24.04.2020 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Hodně povedená detektivka, čtivá a napínavá, rozuzlení až na posledních stránkách, takže je čtenář pořád v nejistotě, jak to tedy bylo. Na to, že to byla autorčina první kniha, tak hodně povedená, už se těším na další díl.

10.04.2020

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale pak se to rozjelo a má to nečekaný konec. Moje druhá kniha v této sérii a určitě si přečtu i Zimní oheň a Jarní oběť.

01.03.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Po přečtení pár řádků vás to vtáhne do děje a už nepustí :) Pro mě jsou knihy tohoto autora absolutní top, neskutečně čtivé a napínavé až do konce.

05.01.2020 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Opět super četba, napětí rozloženo až do posledních stránek. Jsem zvědavá, jak se dále bude vyvíjet vztah Freji a Huldara a těším se na další knihu této autorky.

06.08.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Hodně povedená knížka. Líbil se mi styl, jakým byla napsána. Závěr hodně překvapivý.

26.07.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knížka se mi líbila, i když hlavního hrdinu jsem si zrovna neoblíbila. Námět byl hodně zajímavý, takže myslím, že by se z toho dalo vytáhnout ještě trošku víc. Knížka určitě stojí za přečtení a těším se na další knihu této autorky.

16.01.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Bylo to zase perfektní, jako všechny knížky tohoto autora. Už se těším na další pokračování.

03.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zase famozni, precteno jednim dechem a uz se tesim na dalsi dil.

21.12.2018 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Pro mě nová autorka...hned jsem si ji přidala do oblibených a musela si pořídit i další díl. Za me super, napínavé, čtivé.

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Dalsi super cteni, napinave, nemelo to chybu. Uz se tesim na dalsi novinku tohoto autora.

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Po přečtení jsem si říkala...to jako fakt? Byla to pecka, urcite stojí za přečtení.

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Hodně dobré čtení. Luca a Avu jsem si oblíbila a uz se těším na pokračování.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Přečteno jedním dechem. Neuměla jsem knížku odložit:)

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Kniha byla celkem dobrá, ale už jsem četla lepší této autorky. Dějová linka s uprchlíky by tam vůbec nemusela být, stejně tak historická vsuvka, která byla na konci rozuzlená v jedné větě.

11.10.2018 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Knížka mě příjemně překvapila. Bylo to napínavé, čtivé a super námět.

17.09.2018 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Další super knížka tohoto autora. Napínavé od začátku do konce, není co vytknout a už se těším na další díl Ztracený.

07.09.2018 5 z 5