ada654 ada654 komentáře u knih

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Miluju to, prostě tuhle sérii miluju. Když jsem četla tuhle knihu poprvé, začátek mi přišel podivný a moc jsem ho nechápala.. výborně to ale nahradil zbytek knihy který jsem doslova hltala. Když jsem si šla přečíst Jméno větru podruhé, naopak jsem si začátek vychutnávala a dával mi perfektní smysl...(nesmíte se nechat odradit :D ) Za mě není lepší fantasy série. Nechápu jak autor dokázal nechat příběh tak krásně, nenásilně, pomalu plynout.. musím říct že když si tuhle sérii znovu přečtu, nejsem schopná další měsíc nic číst... všechny ostatní knížky na mě najednou působí jako laciné bláboly. Jen je obrovská škoda že autor není schopný dopsat poslední díl. Za ten bych vraždila :D

20.07.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Dočteno za jeden den. Na tuhle knížku jsem se moc těšila. Anotace vypadala super. Musím říct, že mě knížka lehce zklamala, přece jenom jsem čekala víc.... Chybělo mi tam víc akce, chtělo by to víc rozvést hlavní postavy. Uvidíme jak budou vypadat další díly. Pokud autorka využije potenciál který tahle série má, tak to bude pecka :)

20.07.2017 4 z 5