Ada23 Ada23 komentáře u knih

Astrid Lindgrenová - Válečné deníky 1939-1945 Astrid Lindgrenová - Válečné deníky 1939-1945 Astrid Lindgren

Této knihy jsem se nemohla dočkat. Byl to zajímaví pohled na 2. světovou válku očima mé oblíbené spisovatelky z neutrálního Švédska. Kniha se velmi dobře četla, avšak velmi mě mrzí, že nebyly také přeloženy výstřižky z novin.

10.04.2017 4 z 5

Vánoce mám rád Vánoce mám rád František Nepil

Opravdu krásné vánoční pohlazení po duši. K této knize se bude moc ráda každé Vánoce vracet.

11.01.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Opět úžasně napsaná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. A další dlouhé čekání na další díl.

04.05.2016 5 z 5

Léto s kovbojem Léto s kovbojem Jaromíra Kolárová

Z této knihy na mě dýchlo léto a příjemná pohoda. Skvělé oddechové čtení, moc jsem se pobavila.

19.07.2015 5 z 5

Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v Paříži Jennifer L. Scott

Kniha se velmi dobře četla a je krásně graficky zpracovaná. Některé rady jsou opravdu k zamyšlení, ale některé nikoliv jelikož každý jsme jiný a žijeme jiným způsobem života.

17.06.2015 4 z 5

O modrém světle O modrém světle Daniela Krolupperová

Další krásná kniha od paní Krolupperové. Příběh je velmi čtivý a pro děti napínavý. Moc se nám s dcerou kniha líbila.

04.06.2015 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Opět kniha nezklamala. Další povedené čtení, moc se mi líbila.

28.05.2015 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Krásná kniha, moc mě bavila. Líbala se mi ještě více než první díl. Kateřina Petrusová je opravdu skvělá spisovatelka a nemohu se dočkat, až začnu číst třetí díl.

20.05.2015 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Skvělá kniha, moc se mi líbila. Už se těším na další díl.

16.05.2015 5 z 5

Emil a Ida Emil a Ida Astrid Lindgren

Další pokračování o Emilovi se nám také moc líbilo. Přečetla jsme ji dceři za jedno večerní předčítání a mrzí nás, že kniha nebyla delší. Emilovy skopičiny nás moc bavily. Škoda, že už nejsou další díly.
Knihy o Emilovi se budou u nás řadit k naším nejoblíbenějším hned vedle knihy Lotta z Rošťácké uličky. Paní Astrid Lindgren uměla napsat úžasné knihy pro děti u kterých se pobaví i dospělí.

17.04.2015 5 z 5

Emilovy další skopičiny Emilovy další skopičiny Astrid Lindgren

Opět skvělá kniha o Emilovi. Moc se nám s dcerou líbila.

15.04.2015 5 z 5

Emilovy skopičiny Emilovy skopičiny Astrid Lindgren

Krásná kniha, hodně jsme se s dcerou nasmály.

25.03.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha na kterou jsem se rok těšila opět nezklamala. Perfektně napsané. Už se moc těším na další díl.

11.03.2015 5 z 5

Rýmovačky naší Kačky Rýmovačky naší Kačky Ferdinand Krch

Jedno z nejlepších leporel pro děti. Děti se naučí spoustu slov, protože malé děti jednoduché rýmy milují. Je to nejoblíbenější leporelo mého dvouletého syna za což jsem moc ráda.

07.03.2015 5 z 5

Krtkova dobrodružství Krtkova dobrodružství Eduard Petiška

Krásná kniha pro malé děti, spousta obrázků s hezkými příběhy. Jsou to vlastně tři knihy v jedné, což je skvělý nápad. Synovi se moc líbí.

02.03.2015 5 z 5

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Opět pěkná kniha od Abby Clements. Četla jsem v době adventu a bylo to moc příjemné a oddychové čtení. Na vánoční období skvělá kniha.

24.02.2015 5 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Hezké pohodové čtení na léto. Moc se mi kniha líbila. A všem kdo mají rádi nenáročné a pohodové knížky mohu vřele doporučit.

24.02.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila, je to hezký příběh a určitě stojí za přečtení. Akorát mi dojem z knihy trošku kazilo velké množství překlepů.

23.02.2015 5 z 5

Ježeček Dupálek Ježeček Dupálek Eva Bešťáková

Hezký příběh. Dceři se moc líbila.

23.02.2015 5 z 5

Lotta z Rošťácké uličky Lotta z Rošťácké uličky Astrid Lindgren

Dcera tuto knihu miluje, moc se u ní nasmějeme.

19.02.2015 5 z 5