acnalb acnalb komentáře u knih

Krysí stezka: Láska, lži a zločiny nacistického uprchlíka Krysí stezka: Láska, lži a zločiny nacistického uprchlíka Philippe Sands

Skvělé napsaná knížka, na to, že to je v podstatě biografie, četla se jedním dechem.

22.09.2021 5 z 5

Zač je života loket Zač je života loket Marcela Mlynářová

Myslela jsem si, že si přečtu oddechovku...tak přečetla, ale ze by mi az tak uchvatila, to rict nemuzu. Na cele knizce mi asi nejvic vadilo pozivani alkoholu pri rizeni auta...

08.03.2020 1 z 5

i třetí díl je naprosto úžasný, četlo se opět jedním dechem.

01.07.2013 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Chvilku trvalo, než jsem se začetla, ale konec byl tak napínavý, že i když už se mi chtělo večer spát, otevřela jsem po dočtení dohoto dílu hned ten další.

12.06.2013 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale pak super čtení. Poslední dobou jsem začala víc číst detektivky, které jsem předtím nikdy moc nečetla a tahle je jednoznačně nejlepší z nich. Už se těším na další díly.

22.05.2013 5 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc John Lutz

skvěle napsáno, do poslední chvíle jsem netušila, kdo je skutečný vrah, musím říct, že mi to docela překvapilo

23.04.2013 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Velmi

10.04.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

V současné době je to asi jedna z nejčtenějších knížek. Ano, jsem ráda, že jsem si jí přečetla, ale vím, že bych po ní znovu nesáhla, celkem i váhám, jestli si přečtu ten třetí díl. I když se knížka četla celkem dobře, taková současná červená knihovna.....docela mi vadilo, že se tam pořád dokola opakují jedny a ty samé výrazy.

19.03.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Byla jsem docela zvědavá, někdo je z knížky nadšený, někdo méně, ale za sebe musím říct, že se četla skvěle :-)

12.03.2013 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Skvělá knížka, četla jsem jedním dechem.....jen Joona mi tam občas připadá jako superhrdina, jeho tušení jsou správná, vždy včas, na správném místě.... :-) ale i tak dávám 5 hvězdiček

22.02.2013 5 z 5

Doktorka Doktorka Henry Denker

Knížka se četla moc pěkně, děj měl spád.

05.02.2013 5 z 5

Dcery panenské královny Dcery panenské královny Jeane Westin

Mám moc ráda knížky z období vlády královny Alžběty I. a ani tahle mi rozhodně nezklamala. Moc hezky napsáno. Co mi ale zklamalo, a to tedy ne jen u téhle knížky, je to, že se v poslední době objevují v textech celkem hodně překlepy. Docela to pak kazí celkový dojem na knížku, což je určitě škoda.

02.02.2013 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

kniha se četla jedním dechem, stejně jako předchozí díly. Jen ten konec byl hrozně smutný. Už se těším na další díl.

24.01.2013 5 z 5

Nejtěžší zkouška Nejtěžší zkouška Henry Denker

Moc pěkná knížka, příběh má spád, super. Jen ten konec byl vyřešený během pár stránek.

29.12.2012

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Knížka byla skvělá, četla jsem jí jedním dechem, už teď se těším na další díly.

20.12.2012 5 z 5

Píseň slunečné země Píseň slunečné země Julie Peters

Knížka si mi moc líbila, je to zajímavý příběh. Děj má celkem spád, velice dobře se čte. Jen konec knížky není úplně veselý, ale nebudu nic prozrazovat :-)

13.11.2012 5 z 5

Pomeranče v podprsence Pomeranče v podprsence Ivona Březinová

knížku jsem koupila mým puberťákům a před pár dny po ní sáhla, že si jí taky přečtu........ moc se mi líbila, čtivá, vtipná

25.09.2012 5 z 5