acnalb

Krysí stezka: Láska, lži a zločiny nacistického uprchlíkaKrysí stezka: Láska, lži a zločiny nacistického uprchlíkaPhilippe Sands

Skvělé napsaná knížka, na to, že to je v podstatě biografie, četla se jedním dechem.

22.09.2021

Zač je života loketZač je života loketMarcela Mlynářová

Myslela jsem si, že si přečtu oddechovku...tak přečetla, ale ze by mi az tak uchvatila, to rict nemuzu. Na cele knizce mi asi nejvic vadilo pozivani alkoholu pri rizeni auta...

08.03.2020

Dívka, která kopla do vosího hnízdaDívka, která kopla do vosího hnízdaStieg Larsson

i třetí díl je naprosto úžasný, četlo se opět jedním dechem.

01.07.2013

Dívka, která si hrála s ohněmDívka, která si hrála s ohněmStieg Larsson

Chvilku trvalo, než jsem se začetla, ale konec byl tak napínavý, že i když už se mi chtělo večer spát, otevřela jsem po dočtení dohoto dílu hned ten další.

12.06.2013

Muži, kteří nenávidí ženyMuži, kteří nenávidí ženyStieg Larsson

Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale pak super čtení. Poslední dobou jsem začala víc číst detektivky, které jsem předtím nikdy moc nečetla a tahle je jednoznačně nejlepší z nich. Už se těším na další díly.

22.05.2013

Mrazivá nocMrazivá nocJohn Lutz

skvěle napsáno, do poslední chvíle jsem netušila, kdo je skutečný vrah, musím říct, že mi to docela překvapilo

23.04.2013

TanečníkTanečníkJeffery Deaver

Velmi

10.04.2013

Padesát odstínů temnotyPadesát odstínů temnotyE. L. James (pseudonym)

V současné době je to asi jedna z nejčtenějších knížek. Ano, jsem ráda, že jsem si jí přečetla, ale vím, že bych po ní znovu nesáhla, celkem i váhám, jestli si přečtu ten třetí díl. I když se knížka četla celkem dobře, taková současná červená knihovna.....docela mi vadilo, že se tam pořád dokola opakují jedny a ty samé výrazy.

19.03.2013

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Byla jsem docela zvědavá, někdo je z knížky nadšený, někdo méně, ale za sebe musím říct, že se četla skvěle :-)

12.03.2013

Svědkyně ohněSvědkyně ohněLars Kepler

Skvělá knížka, četla jsem jedním dechem.....jen Joona mi tam občas připadá jako superhrdina, jeho tušení jsou správná, vždy včas, na správném místě.... :-) ale i tak dávám 5 hvězdiček

22.02.2013

DoktorkaDoktorkaHenry Denker

Knížka se četla moc pěkně, děj měl spád.

05.02.2013

Dcery panenské královnyDcery panenské královnyJeane Westin

Mám moc ráda knížky z období vlády královny Alžběty I. a ani tahle mi rozhodně nezklamala. Moc hezky napsáno. Co mi ale zklamalo, a to tedy ne jen u téhle knížky, je to, že se v poslední době objevují v textech celkem hodně překlepy. Docela to pak kazí celkový dojem na knížku, což je určitě škoda.

02.02.2013

Rozhodnutí porodní bábyRozhodnutí porodní bábySabine Ebert

kniha se četla jedním dechem, stejně jako předchozí díly. Jen ten konec byl hrozně smutný. Už se těším na další díl.

24.01.2013

Nejtěžší zkouškaNejtěžší zkouškaHenry Denker

Moc pěkná knížka, příběh má spád, super. Jen ten konec byl vyřešený během pár stránek.

29.12.2012

Tajemství porodní bábyTajemství porodní bábySabine Ebert

Knížka byla skvělá, četla jsem jí jedním dechem, už teď se těším na další díly.

20.12.2012

Píseň slunečné zeměPíseň slunečné zeměJulie Peters

Knížka si mi moc líbila, je to zajímavý příběh. Děj má celkem spád, velice dobře se čte. Jen konec knížky není úplně veselý, ale nebudu nic prozrazovat :-)

13.11.2012

Pomeranče v podprsencePomeranče v podprsenceIvona Březinová

knížku jsem koupila mým puberťákům a před pár dny po ní sáhla, že si jí taky přečtu........ moc se mi líbila, čtivá, vtipná

25.09.2012