Acionna Acionna komentáře u knih

Bezdomovec s titulem Bezdomovec s titulem Antonín Jirotka (p)

SKvělé povídky, Jiří Hadrbolec prostě nemá chybu :-) NA to , že jsou detektivní , jsem se i smála :-)

03.02.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak nevím,já jsem byla opět nadšená, četla jsem od Keplera vše a Stalker mi splnil to, co jsem očekávala :-)

24.08.2015 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Opět mne autorka nezklamala. Příběh plný napětí a více dějových linii, které spolu zdánlivě nesouvisí, do toho rodinný život Eriky i Patrika a vlastně i Anny. Knihu jsem četla jedním dechem.

14.09.2014 5 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Letní smrt je první kniha, kterou jsem od autora četla. Na začátku jsem byla hodně rozpačitá, je to trošku zvláštní styl,ale říkala jsem , že to mne přece neodradí a asi ve třetině mne kniha uplně pohltila , na styl jsem si zvykla a vyšetřovatelka je mi velmi sympatická.

14.09.2014 5 z 5

Padající stíny Padající stíny Gemma O'Connor

Příběh knihy vypadal dobře,ale bohužel jsem ve třetině knihu odložila, poměrně zvláštní styl psaní, připadalo mi, že když přeskočím tři stránky, tak o nic nepřijdu.

12.08.2014 1 z 5

Královské tajemství Královské tajemství Lenka Cyprisová

Na prvotinu pěkně napsané, dobře vymyšlené, akorát trošku jednoduché. Dala bych jen tři hvězdičky,ale kniha se velmi dobře četla a historický příběh byl velmi zajímavý, ten romantický ze současnosti už trošku méně, Takže za čtivost a historii další hvězdička :-)

03.08.2014 4 z 5

Ještě že nejsem kat Ještě že nejsem kat Vlastimil Vondruška

Mám velmi ráda Oldřicha z Chlumu i Adama z Dobronína, tak jsem k téhle knize přistupovala malinko skepticky. A jsem nadšená, jako vždy je kniha mistrovsky napsaná, krásná zápletka a sympatičtí hrdinové :-) Jsem moc ráda, že jsem si ji koupila.

29.06.2014 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tak tohle byla první kniha, se kterou jsem se od této autorské dvojice setkala. Jsem nadšená, jak zápletkou, tak vypravěčským stylem . Kniha mne opravdu obrala a pár hodin spánku :-) nemohla jsem se odtrhnout

22.06.2014 5 z 5

Medvídek na klíček Medvídek na klíček John J. Lamb

podle mne jedna z nejlepších knih série :-)

22.06.2014 5 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

jednoduché, milé a velmi čtivé :-)

06.02.2014 4 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

čekal jsem trošku víc, trilogie Tří klíčů nebo Ostrova tří sester byly lepší. Ale kouzlo knih autorky to neztrácí a četla se velmi pěkně.

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Nezklamala, moc se mi líbila.

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Na knihu jsem narazila v knihovně náhodou, zaujaly mne pravidla na zadní straně, nicméně jsem neočekávala, že se mi bude líbit. A byla jsem nadšená, něco tak pěkného a vlastně i oddechového jsem dlouho nečetla. Už hltám druhý díl a nemohu se dočkat třetího :-)

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Kniha mne opět nezklamala :-) Pan Vondruška prostě píše skvěle.

Hluboké rány Hluboké rány Nele Neuhaus

Knihou jsem byla nadšená, velmi čtivé a překvapivé rozuzlení :-)

29.10.2013

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Tato kniha mne velmi zklamala. Klasická zápletka, všichni na ostrově, nemůžou odtud a jeden z nich je vrah. A konec knihy také zvláštní. Oproti minulým knihám je to velmi slabé, i když chápu, že autorka chtěla dát prostor Martinovi. Ale mohla to trošku více promyslet a rozpracovat. Pokud bych knihu četla jako první od autorky, tak se mi bude líbit, četlo se to dobře.

29.10.2013 3 z 5

Msta písecké panny Msta písecké panny Vlastimil Vondruška

Kniha vyšla minulý týden, měla jsem štěstí a koupila ji hned ten den. A opět mi stačily dva večery. Jako vždy jsem se dobře bavila, nejen mistrovsky napsanou detektivkou,ale i humornými dialogy mezi Oldřichem, Otou a Divišem.

20.06.2013 5 z 5

Zmizela beze stopy Zmizela beze stopy Deborah Crombie

Napínavá až do konce. Jedna z nejlepších od této autorky.

06.04.2013 5 z 5

Medvídek s falešným srdcem Medvídek s falešným srdcem John J. Lamb

Náhodně jsem na knihu narazila v knihovně a byla jsem velmi mile překvapena. Klasická detektivka, kde nechybí vražda,ale je tu krásný humor, výborné dialogy. A moc se mi líbí i prostředí plyšových medvídků, je to takové krásné odlehčení. Doporučuji knihu všem, kdo už máte dost akčních thrillerů. I detektivka může být humorná a oddechová. jdu shánět předchozí díly :-)

06.04.2013

Za dveřmi číhá smrt Za dveřmi číhá smrt František Uher

Velmi příjemná detektivka, úžasně se zde prolíná soukromý detektiv a kriminálka

08.03.2013 5 z 5