Acinore Acinore komentáře u knih

Pojď se mnou Pojď se mnou Ronald Malfi

Nechápu zdejší nízké hodnocení, je to fakt skvělý čtení - spíš krimi - což miluju, takže mě to příjemně překvapilo. Duchařiny nebo hororových prvků nebylo moc, bylo to uvěřitelné a ten konec to všechno krásně podtrhnul. Za 2,5 hod přečteno, jedním dechem. Určitě doporučuju ****

04.04.2024 4 z 5

Mexická gotika Mexická gotika Silvia Moreno-Garcia

Naprostá ztráta času.

08.02.2024 1 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Škoda toho rychlého konce, jinak bych dala 4*. Ale že se tam celou knížku řeší každý prd a očekávaný závěr + co bylo pak, se nacpe na pět stránek, to prostě nesnášim ;)

05.02.2024 3 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Zklamání. Dočetla jsem, ale vůbec mě to nebavilo. Nesmyslné dialogy, situace, akce. Postava policisty, co to jako bylo?! Celé to bylo divné a stačilo by to na 150 stran, ne skoro 400. Naprosto zbytečné čtení.

10.01.2024 2 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Přečteno za hodinu.

Ovšem moje realistická a racionální hlava tohle nechápe. Daniela vyzněla na začátku příběhu stejně, tak bych čekala, že na konci k tomu nějak dojde. Ale chápu, že příběh musel hlavně zapůsobit na čtenáře. Jo, stalo se, jo, děje se to a o to víc mě mrzí, že konec knihy nikomu nepomůže..

18.10.2023 3 z 5

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Určitě lepší než první díl, i když tam zas trochu strašilo náboženství. Ale fakt jen trochu, takže cajk. Má to hlavu a patu a hezky se to prolíná i s první knížkou. Autorka očividně roste s každým dílem, takže se opravdu těším na další knížku, jestli nějaká bude. Snad jo :)

17.10.2023 4 z 5

Volání mrtvých Volání mrtvých Rebecca Netley

Tak krásná obálka a anotace! A přitom tak nemastný, neslaný příběh. Nuda a nezájem.

25.07.2023 1 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Nejdřív jsem tomu chtěla dát "odpad", protože to bylo úplně mimo moje chápání. Ale v půlce se to konečně zlomilo a přišel AHA moment! A pak to konečně byla jízda. Vydržte, stojí to za to!

25.05.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Už mě to nějak přestává bavit. Každý díl na jedno brdo. Dialogy už bych mohla předvídat zpaměti, vtipy nejsou vtipné, hlášky otřepané. Kdo ví vše nejlíp a má nejlepší úsudek? Kdo vždy vše vyřeší? Už té Kim asi bylo moc, člověka to postupně omrzí. Myslím, že u každé série by se mělo zavčas skončit :)

04.05.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Příběh holčiny, která se narodila ve stejném roce jako já. V šílené rodině. Pokroucení dětské duše v přímém přenosu. Rodina, okolí, systém, všechno špatně. Příběh o tom, jak přemýšlí dítě, co vše se mu může stát a jaké to má následky. Je to těžký čtení, ale paní spisovatelka opět nezklamala.

14.04.2023 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Ani jsem nedočetla. To skákání mezi postavami a dobami mě prostě nebaví.

03.04.2023 1 z 5

Buď hodná Buď hodná Irena Piloušková

Silný. A těžký čtení. Kdo si něčím podobným neprošel, ten to nikdy nepochopí. Každá z žen v téhle rodině měla svůj příběh.

28.02.2023 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Vážně tohle někomu stačí jako dobré čtení? Za pět hvězd? Ono to ani není dobré, dávám hvězdy dvě a nashle. U krimi mám ráda, když je to aspoň trochu reálně zpracované, do hloubky, má to hlavu a patu a dialogy mají smysl... Tady chybělo úplně vše.

20.02.2023 2 z 5

Havířovina Havířovina Iva Hadj Moussa

Nevím proč tato kniha vůbec vznikla a o čem měla být. Přijde mi to úplně zbytečné dílo, ploché, povrchní a jen vám to sebere pár hodin života. Občas je to psané dobře, občas zastydle. Jako by to psali dva lidi.

19.01.2023 2 z 5

Dům Dům Bentley Little

Nevím co to bylo za magořinu, ale ani jsem nedočetla. I když autor psát umí, kdyby to ještě mělo i hlavu a patu. Na toto je můj čas drahej..

08.12.2022 1 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Takový potenciál... a nic. 2,5 *

01.12.2022 2 z 5

Země Země Marek Epstein

Dala bych plný počet, ale to řazení je nešťastný. Kdyby to šlo chronologicky za sebou, je z toho další skvělý příběh jako od Mornštajnové apod... Takhle mě to vůbec nebavilo, přeskakovala jsem celé kapitoly :( škoda

17.11.2022 3 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Nudaaaaaaa!

11.09.2022 1 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Je to škoda, knížka měla velký potenciál. Lepší jsou knížky od Darcy Coates. Tady se čtenář pohybuje hodně po povrchu, moc detailů se nedozví, je to nepochopitelné a je to škoda. Konec taky nic moc.

09.09.2022 2 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Jako nevim. Tři hvězdičky mi přijdou málo a čtyři zase hodně... Je super, že příběh je z okolí, které znám, působí to realisticky. Jen mě trochu mrzí ten lehký náboženský podtext, celý ten popis mystických situací.. A nejvíc asi nevěřím tomu, že jsou tam všichni tak ideální a v pohodě a všichni rádi pomůžou, pokecají, vysvětlí. To je ještě víc nereálný než celej bůh dohromady :) a konec taky nedotaženej, člověk na to čeká přes 400 stran a nedostane nic. Achjo, pořád čekám na knížku, u které bych řekla: Wow, tak to byla jízda! No, tak třeba to bude ta další..

06.09.2022 3 z 5