Abynka Abynka komentáře u knih

Jelikož jsem fanynka Gilmorek, chtěla jsem si tuto knihu přečíst. Rozhodně jsem se místama dost nasmála a chvílema jsem se ztracela v chaosu myšlenek Lauren. První její knihu jsem nečetla takže těžko říct zda je tato horší či ne, ale přečetla bych jí klidně ještě jednou.

02.04.2018 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Na každý díl této serie se opravdu vždy moc těším. Naprosto perfektní a překvapivý konec, který asi nikdo nečekal. Je to velmi nabyté a postavy se tu začínají víc sbližovat (i ty které byste k sobě rozhodně nedali). Rozhodně mě v tomto díle dost překvapila postava Lorcana. A že se dozvíme takový zvrat v Aelině příběhu sem nečekala a bylo mi to strašně líto, protože sem si ji oblíbila. Doufám, že něco vymyslí a vše dobře dopadne. Už chci další díl.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl opět naprosto perfektně nabytý od začátku do konce. V tomto dílu sem si již od začátku oblíbila Rhysanda, protože je neskutešně skvěle vytvořený. A jeho dvůr je rozhodně mnohem zajímavější než Jarní. Feyrina proměna ze začátku knihy se mi taky moc líbí. Moc skvělé pokračování.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Další perfektní knižní série S.J. Maasové u které se člověk teší vždy na nový díl. Někde jsem četla, že tento příběh přirovnávají ke krásce a zvířeti, no za mě to tedy má mnohem lepší příběh a jen málo podobností. Hlavní postava je velice zajímavá, musela jsem ji ke konci opravdu obdivovat za její odvahu a její odhodlání. Už se moc těším na další díl. Kdo četl Skleněný trůn a spol. vřele doporučuju přečíst i toto.

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nevím jak ostatním, ale mě v tomto dílu nejvíc přirostla k srdci Manon. Líbí se mi, že se z ní stala opravdová vůdkyně . Jinak posledních pár kapitol jsem naprosto přehltala během pár hodin. Ještě že mi Ježíšek donesl i poslední díl, abych věděla jak to dopadne :) Musím říct, že tato série je naprosto úžasná, svět i postavy mi přijdou perfektní.

01.01.2018 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Miluji tento knižní příběh a postavy, rozhodně bych si přála aby tenhle příběh dál pokračoval :)

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Miluju celý tenhle svět a postavy :)

Muži, kteří nemají ženy Muži, kteří nemají ženy Haruki Murakami

Rozhodně další z perfektních děl pana Murakamiho. Povídky o vztahu mezi muži a ženami brilantně popsané pohledy mužu na milostně vztahy, lež mezi partnery a atd. Mohu řici, že tato knížka stojí za přečtení a určitě se k ní ráda vrátím :)

Konspirace Umbrella Konspirace Umbrella Stephani Danelle Perry

Musím říct, že jsem fanoušek Resident evilu jak her, tak i filmů - i když některé díly nejsou úplně 100%. Knížka je za mě naprosto super, příjemně sem se u ní pobavila a přečetla jsem ji na dovče během 2 dnů. Rozhodně se těším i na ostatní díly :3

Arizona Arizona Eden Maguire

Druhý díl pokud mohu říct rozhodně mě bavil zase o trochu víc než první. Líbí se mi zápletka. Těším se na další díl :) Vřele doporučuju.

12.11.2017 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Knížka se mi velice líbila. Příběh byl velmi zajímavý, už se těším i na další díly. Musím říct, že mě dost oslovila hlavní hrdinka.

12.11.2017 4 z 5

Knížku jsem četla na doporučení kamarádky. Výborný příběh od pana Murakamiho o tom, že každý je "barevný" a ne "bezbarvý", kdokoliv může něco dokázat, pokud bude k sobě upřímný, vyřeší své problémy a najde v sobě sílu se vzchopit a něco udělat. Musím říct, že mě velmi oslovila a ráda se k ní v budoucnu vrátím.

25.05.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nevím proč ale ta knížka se dle mě pořádně rozjela až od půlky a najednou byl zase konec a člověk čeká na další. Rozhodně velký dojem na mě udělala proměna hlavní hrdinky, musím říct opravdu umí překvapit. A konec co se stalo to mě rozsekalo, opravdu zajímavý zvrat. Už se těším na další díl :)

11.05.2017 4 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Opravdu silný příběh, který se vám dostane pod kůži. Rozhodně si ho ráda přečtu ještě několikrát. Nutí vás to zamyslet se nad Vámi, nad životem jako takovým jak lehce se může změnit a jak moc se člověk nechá ovlivňovat a funguje v zajetých kolejích (rodina,práce atd.)
Za mě osobně 5 hvězd.

11.05.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Přijde mi že děj je na začátku pomalejší a konci je to jak v rychlíku, posledních pár kapitol doslova hltáte, protože vás zajímá jak to vlastně dopadne mezi ní a Chaolem a to všechno co se tam děje. Ten děj knih vás naprosto pohltí . :3

07.02.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tahle kniha mě zaujala na první pohled. Během měsíce jsem přečetla ji i druhý a třetí díl. Musím říct,že po pár stránkách sem si oblíbila hlavní hrdinku (její hlášky, chování). Opravdu jsem se u knihy i zasmála. A doufám, že to Celaena všechno zvládne a bude ještě hodně dílů, abych měla co číst :))

07.02.2017 5 z 5