Aaaannnn Aaaannnn komentáře u knih

Fobie Fobie Wulf Dorn

Tohle mě bavilo, líbilo se mi to. Od začátku jsem si sice myslela, že to nebude nějaký úplný zlý člověk, o to vic jsem byla zvědavá co, jak a hlavně proč to dělá. Pěkné, pět hvězdiček.

07.02.2024 5 z 5

Máma není služka, máma je dáma Máma není služka, máma je dáma Marek Herman

Zcela překvapivě jsem měla více jak polovinu knihy na tváři přiblblý úsměv typu, to je ale hezky napsaný. Opravdu je... doporučuji, to si přečtěte.

01.02.2024 5 z 5

Čarodějova země Čarodějova země Lev Grossman

Vlastně to bylo hezké počtení. Ten konec je vážně magický a skvěle vymyšlený.

07.01.2024 5 z 5

Krvavý měsíc Krvavý měsíc Markus Lutteman

Příběh moc hezký, čtivě napsáno, opravdu se to četlo skoro samo a člověk chtěl pořád pokračovat a pokračovat. Ale těžké čtení, jen co je pravda. Lidé jsou nejhorší živočišný druh vůbec, ale to už se ví. Je to velmi smutné.

21.11.2023 5 z 5

Terminus Terminus Tom Sweterlitsch

Ani neurazila, ani nenadchla. Nějak nevím co víc k ní napsat.

10.11.2023 4 z 5

Královna Temnoty Královna Temnoty Anne Bishop

Ale jo, závěrečný dil si určitě zaslouží pět hvězdiček. Tudíž jsem moc ráda, že jsem po prvním díle neodložila jak jsem měla v plánu, ale překonala jsem ten začáteční odpor.

13.10.2023 5 z 5

Dědička stínů Dědička stínů Anne Bishop

Naštěstí druhý díl naprosto překonal první. Po tom jsem netušila jestli chci pokračovat... tady naštěstí dost ubylo nechutenstev a mě opravdu začalo zajímat jak to, hlavně s těmi "mladymi" dopadne. Jdu se vrhnout na třetí díl, už se těším.

29.09.2023 5 z 5

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Jediná myšlenka kterou mám po dočtení prvního dílu je, jak já to proboha zvládnu dočíst, ty další díly? Ne že by to bylo úplně zle, ale těch nechutných věci je tam na můj vkus přespříliš.. ale uvidíme, třeba se to zlepší. :-)

23.09.2023 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Celá série je povedená. A závěrečný díl nezklamal, úžasné.

11.09.2023 5 z 5

Mangový vrch Mangový vrch Patricia Shaw

Mě se autorka zkrátka dostala pod kůži. I tato kniha se mi zdá úžasná a čtivá. Jsem ráda, že jsem ji četla.

27.08.2023 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Super kniha, zajímavý příběh.

01.08.2023 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Tak za mě jasných 5 hvězd. Mě se líbila celá série, nic nebylo jisté, spousta nečekaného. Líbilo se mi opravdu moc.

14.07.2023 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Mě se kniha líbila. Možná se nedostavilo žádné wau, ale také mě ani trošku neurazila a není mi líto času u ní strávené. Ihned se pouštím do druhého dílu.

05.07.2023 5 z 5

Tak trochu šílení Tak trochu šílení Jeffery Deaver

Já můžu Deavera asi v jakékoli formě. Prostě top.

25.06.2023 5 z 5

Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky Douglas Preston

Tak tady jasně dominuje příběh z války Přežít s vlky. Ostatní jsem přečetla, ale nemyslím, že za týden budu vědět o čem to bylo...

12.06.2023 5 z 5

Superman: Ničitel úsvitu Superman: Ničitel úsvitu Matt la Peña

Za mě z cele série nejlepší kniha.. ale těch chyb tam bylo opravdu požehnaně.. z chybějících písmenek by se dala napsat nová kniha. Škoda.

26.05.2023 5 z 5

Wonder Woman: Válkonoška Wonder Woman: Válkonoška Leigh Bardugo

No... vážně hodně žeru superhrdiny a na tuto sérii jsem se těšila. Příběh mladé Diany jsem přečetla, dokonce i vím o čem jsem četla, ale tam asi končím. Ta kniha mě zkrátka nijak nenadchla. Jsou knihy, které doctu a ihned vím, že je budu chtít číst znovu a znovu a pak ty knihy, které jsem ráda, že jsem přečetla, ale jednou stačí. A mila Wonder Woman bohužel patří do skupiny druhé. Jdu na Batmana, tak se uvidí.

09.05.2023 3 z 5

Pohřeb Pohřeb Neil Cross

Nenadchlo ani neurazilo...

27.04.2023 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Přečteno v rámci výzvy. Ale musím říct, že ač je to pro mladší generaci, tak si přečtu i další díly. Jen abych věděla, jak to dopadne.

14.04.2023 4 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Achjo... to mě dokáže naštvat, rozesmutnit... nevím co ještě. Kniha se četla dobře, opravdu se mi líbila. Nicméně až po přečtení jsem se dočetla, že je více než dva díly a ty nejsou a nebudou v češtině. No, přečtu si i druhý díl, když už ho mám, ale po přečtení bohužel knihy poputují dál... nebudu si nechávat nedokončenou sérii..a přitom se mi tak líbí. Jak říkám, škoda veliká...

08.04.2023 5 z 5