a.habartova a.habartova komentáře u knih

Klíč zvaný synchronicita Klíč zvaný synchronicita David Wilcock

Vřele doporučuji! Nesmírně zajímavá kniha, za poslední dobu kniha, která z této oblasti stojí fakt za to! Moc hezky a čtivě popisuje různé věci i na základě věděckých důkazů, dozvíte se spoustu věcí, takže za mě 100%! :)

07.10.2014 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Celou sérii Travis považuji za neskutečně vydařenou! Tahle kniha z této série je mi nejbližší a Hardy je pro mě dokonalý hrdina.:) Pro mě se těžko hledá takový hezký román ze současnosti jako tento, jelikož půlka dnešní romantických románů je plná debilovin jako Spoustaná nebo jak, Božský Bastard( božský fakt ne...) nebo 50 od... Zlatá Kleypas!

07.10.2014 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Mě se to líbilo. Už dlouho jsem nečetla takhle milou romantickou knihu. Navíc se odehrává v Anglii, kterou přímo zbožňuji. :) Neříkám, že to je něco dokonalého. Není. Například bych uvítala, kdyby hlavní hrdina a hrdinka měli více rozepsané scény a nebyly na můj vkus tak odbyté, ale co. Ta myšlenka knihy je podle mě skvělá, jen škoda, že jí AP více nerozvinula a nepopsala...

Knihu doporučuji lidem, co si chtějí přečíst nenáročnou a pohodovou romantiku.;)

09.10.2012 5 z 5

Had světla 2012 a dále Had světla 2012 a dále Drunvalo Melchizedek

Nádherná kniha! Určitě doporučuji všem, co mají rádi duchovno a záhady. Drunvalo krásně a poutavě píše o svých meditačních cestách, setkáních s různými osobnostmi, o středo a jiho amerických kmenech a také krásně píše o tom nejdůležitějším - Že máme žív v srdci a že vše má v životě smysl a nic není náhoda. :)

04.04.2012 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Musím říct, že tento příběh se mi velmi líbil. Za sebe tuto knihu vřele doporučuji. Je to čtivé a vtipné.

19.02.2012 5 z 5

Cesta do Agarthy Cesta do Agarthy Lobsang Rampa (p)

Na tuto knihu jsem byla velmi zvědavá. Kniha to není špatná, avšak mi při čtení občas něco nesedělo. Buď to byla nějaká jeho poznámka či věta nebo nějaké přirovnání, které mi nebylo sympatické. Podle mého názoru, kniha není nejlepší ani nejhorší. Takový průměr. :)

03.02.2012 3 z 5