a.a.candys.life a.a.candys.life komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Upřímně nevím, zda dát plné hodnocení nebo žádné.

Jsem ráda, že je má kniha jen pár stran, i přesto jsem jí nemohla přečíst na jeden zátah, protože mě zní bylo špatně. Upřímně někdy až na zvracení.

11.02.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Další díl opět nezklamal, popis krásných míst na Islandu, který jsem si díky JC napsala do seznamu míst kam si chci podívat a vidět polární září. Krásné čtení do tohohle zimního období. Miluju tyhle motivační romány.

26.01.2021 4 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Slabší díl než ten předchozí ale stále tu sérii miluju a mám nutkání di přečíst závěrečný díl.

Druhy díl byl už více zaměřeny na prince.

10.10.2020 4 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Strašně krásná kniha, která vás přivede na jiné myšlenky a pak si díky ní uvědomíte co je to život.

12.09.2020 4 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala! Skvělý a především pravdivý příběh o lásce a manželství.

Přiznám se, že se mi to trochu těžce četlo ale realita je krutá! Děkuji Holly.

12.09.2020 5 z 5

Šestka Šestka Jody Houser

Komiks opět krásný. Příběh z pohledu dívky jménem šestka. Pro milovníky ST je to must have.

26.07.2020 4 z 5

Jedno obyčejný léto Jedno obyčejný léto Mariko Tamaki

Příjemné čtení na léto. Ilustrace jsou krásné a příběh se mi líbil moc.

23.07.2020 3 z 5

Život podle Julie Život podle Julie Laura Vanderkam

Krátký příběh o tom, jak si nastavit svoje priority.
Tato kniha měla být motivační. Pro začátečníky dobrý krok. Pro pro pokročilé bohužel.

23.07.2020 2 z 5

Orange. Kniha první Orange. Kniha první Ičigo Takano (p)

Už teď vím, že mě tato manga citově zničí! Je to úplně jiný styl mangy než čtu. Jsem zvědavá na pokračování.

16.07.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 5 Zaslíbená Země Nezemě 5 Kaiu Širai

Tuhle mangu proste miluju !

05.07.2020 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 4 Zaslíbená Země Nezemě 4 Kaiu Širai

Tento volume byl pecka, tolik emocí jsem zatím u žádného dílu nezažila.

03.07.2020 5 z 5

Šalina do stanice touha Šalina do stanice touha Iva Hadj Moussa

Popravdě nevím co si to této knize mám myslet, asi to byl záměr, že se se jednalo o Antihrdiny. Příběh se mi zdál nereálný, trochu přeplácaný. Musím říct, že mě to bavilo číst a byla jsem zvědavá jak to skončí.

30.06.2020 3 z 5

Deset let se ségrou Deset let se ségrou Nicole Ehrenbergerová

Knižka mě bavila, líbí se mi jak se holky nevzdávaly a šly si prostě za svým. Je to skvělý motor, když někdo chce začít blogovat. Nebo už bloguje a chce to dál posunout.
Některé části mě bavili, některé mě dojali.

10.06.2020 4 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

3,5*/5* - Knížka jako taková mě bavila, styl psaní je zajímavý a jen tak se nevidí. Očekávala jsem ale trochu víc, co se týče baletu. Tady se spíš jednalo o hlavní hrdinku, jak bojuje se studiem ve světě tanci a v osobním životě. Chtěla podrobnější popis v utrpení baletu. Knihu doporučuji !

28.05.2020 3 z 5

Můj brácha se jmenuje Jessica Můj brácha se jmenuje Jessica John Boyne

Skvělá kniha transgendru. Bylo to super pozorovat příběh z druhého pohledu a ne z pohledu hrdiny, který se zrovna mění.

22.05.2020 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Strašně krásná a milá kniha! Tyhle příběhy mám moc ráda, těším se na Pláž v Chorvatsku.

09.05.2020 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Opravdu silná kniha, knihu jsem musela číst po kouskách, jinak bych se zbláznila. Řadí se mezí mé top za 2020

04.05.2020 5 z 5

Někdy je hezké, že mě miluješ Někdy je hezké, že mě miluješ Marie Vareille

Skvělá oddechová kniha! Díky příběhu jsem přála na jiné myšlenky. Je vtipná, milá, zahřeje na srdíčku. Rozhodně doporučuji.

19.04.2020 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Natož, že jsem viděla film, tak ta kniha byla skvělá a úžasná, chvílemi se mi zdála, že je zdlouhavá ale není, všechno co tam je, tam má být. Moje srdce bolí! ♥

02.04.2020 5 z 5

Náš Coney Island Náš Coney Island Billy O’Callaghan

Krásný příběh o dvou lidech! Po dočtení knihy jsem dokázala říct jen. Au

28.03.2020 4 z 5