a.a.candys.life a.a.candys.life komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

4,5*/5*

Skvělý životní příběh! Krásně se to četlo! Popravdě jsem o této knihy nic neočekávala ale příjemně mě překvapila! Doporučuji!

29.02.2020 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

3,5* Ze začátku jsem se do čtení musela nutit a nebavilo mě to. Ale za polovinou to už bylo rychlé a napínavé, rozhodně zkusím další díl a uvidím jak to dopadne.

20.02.2020 3 z 5

Jsme všichni sněhové vločky? Jsme všichni sněhové vločky? Holly Bourne

4.5/5* Holly Bourne mám prostě ráda! Její knihy dokážou pomoc mladým lidem a hlavně jim říct, že v tom nejsou sami!

15.02.2020 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

JG patří k mým nejoblíbenějším YA autory ale jeho povídka byla nejslabší a ani tam nezapadala. Ale kniha se mi líbila. Může se číst i po Vánocích.

18.12.2019 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Knihu jsem nečetla ale poslouchala. V audio verze byla skvělá, hudební doprovod a čtenáře byli skvělý! Nevěřila jsem, že jsem je konec knihy. Těším se na druhý díl!

24.10.2019 4 z 5

Kirke Kirke Madeline Miller

Krásná kniha a skvěle čtení! Kdo miluje řeckou mytologii tak doporučuji! Na konci jsem si knihu musela šetřit.

20.10.2019 4 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 3 Zaslíbená Země Nezemě 3 Kaiu Širai

Tahle série je čím dál tím lepší

08.10.2019 5 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Knihu jsem četla strašně dlouho a konečně jsem jí dočetla. Bohužel mi příběh nic nedal.
Je krásně napsaná, ten svět je hezky vykreslený. Je to milé čtení na podzimní dny.

03.10.2019 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Kniha mě dostala do pěkné deprese. Dost silný příběh. První setkání s autorkou. Její knihy budu číst postupem času. Protože se zachvili psychycky rozložim.

23.09.2019 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Christina Henry

4,5*/5* krásný příběh! Mořská panna byla dokonale ztvárněná, že já sama bych uvěřila, že existovala. Pro milovníky mystických příběhu a hlavně mořských pannen, tuhle knihu doporučuji.

20.09.2019 4 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Už od začátku jsem věděla jak kniha skončí. Tak či tak mám zlomené srdce. Kniha byla krásné napsána a četla se hezky. Doporučuji pro milovníky romantiky.

09.09.2019 3 z 5

Najdi odpověď Najdi odpověď Patrick Ness

Tak druhy díl byl skvělý! Od zacatku do konce se furt neco dělo, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Líbil se mi od trochu víc než první díl. Na závěrečnou scénu se moc těším a jak to celé dopadne !

22.08.2019 4 z 5

Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost C.G. Drews

4,5*/5* Krásný příběh! Nemohla jsem přestat číst. O lásce k hudbě i nenávisti, přátelství, rodině, selhání a zklamání. Příběh se mi moc líbil!

13.08.2019 4 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Krásná oddechová kniha, nic těžkého. Na léto ideální.

09.08.2019 3 z 5

Druhá strana Druhá strana Jody Houser

Skvěle doplnění k první série k seriálu. Z pohledu Willa. Jsem zvědavá na pokračování a jak to bude pokračovat.

26.07.2019 4 z 5

Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Paul Tobin

Krásný komiks přímo pro děti. Kresba velmi pěkná. Akce, takže se rozhodně nudit nebudete. Mě jako dospělému něco chybělo.

26.07.2019 3 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Přečteno na jeden zátah. Natož, že to bylo YA. Odehrálo se tam spoustu věci. Skvělá kniha.

22.07.2019 5 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Ze začátku se to zda jako román. V polovině knihy se to hezky vyklube. Nemohla jsem přestat číst. Chvílemi to bylo dost nechutné a bizární. Na konci jsem to pobrečela.

20.07.2019 4 z 5

Stejně je život krásný Stejně je život krásný Katie Marsh

Krásná, oddechová kniha na letní dny. Nic těžkého. Něco mi, ale v příběhu chybělo. I slza ukápla.

14.07.2019 4 z 5

Dcera života Dcera života Tom Fletcher

Od začátku do dokonce se v knize furt něco dělo! Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a byla pecka to číst! Těším se na pokračování. Skvělý start na úspěšnou sérii.

07.07.2019 4 z 5