6728 6728 komentáře u knih

Od Sepultury k Soulfly Od Sepultury k Soulfly Max Cavalera

Max je prostě legenda.

26.08.2022 5 z 5

Tři sestry Tři sestry Anton Pavlovič Čechov

Čtení tohoto díla jsem si až moc podezřele užíval. Nevím proč.

26.08.2022 4 z 5

Až mi zítra budeš chybět Až mi zítra budeš chybět Heine Bakkeid (p)

Zajímavá kniha. Líčení norského prostředí. Zajímavá zápletka. Rozuzlení dost nečekané. Mohu jen doporučit. Nenechte se odradit negativními komentáři.

30.05.2022 4 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Mám smíšené pocity.
Knihu jsem přečetl celou (na rozdíl od některých tady, že?). Začátek se neskutečně táhl, ale konec se už dal číst a přečetl jsem ho i docela rychle. Ač kniha obsahuje možná trochu více sprostých slov, je jich podle mě tak akorát. Ovšem trošku mě iritovalo to nekonečné skákání v čase. Příběh sám o sobě není špatný, občasné napětí tam nechybí, ale čekal jsem více toho tajemna.
Za mě 60%.

16.05.2022 3 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Jakožto dlouholetý fanoušek kovyho tvorby musím říct, že mi tato kniha udělala radost.
I tak nevím, jestli je ideální psát autobiografii ve 20 letech, mohlo toho postupem času být mnohem víc. 8/10

06.05.2022 4 z 5

Strakonický dudák Strakonický dudák Josef Kajetán Tyl

Musím říct, byla to švanda :-)

06.05.2022

Sdílejte, než to zakážou! Sdílejte, než to zakážou! Andrej Babiš

Oceňuji, že se pan Andrej Babiš (nebo spíš Mára Prchal, idk, kdo za touto zrůdností stojí) pokusil napsat knihu, ale tudy cesta nevede. Jak bych knihu tedy zhodnotil? Krátká odpověď je "fuj!", dlouhá odpověď by byla "fuj, a už nikdy víc kur.."

06.05.2022 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Ač jsem tuto knihu četl před pár lety, musím říct, že si stále pamatuji ty myšlenky, které mi při tom létaly hlavou. Byl jsem přibližně ve stejném věku jako hlavní hrdinka a z představy, že se mi stane to, co se stalo jí, mě doslova mrazilo. Jednoznačně doporučuji tuto knihu přečíst a to ať už jste v jakémkoliv věku. Pět hvězd je podle mě ještě nízké hodnocení, kniha neodmyslitelně patří mezi top 5 knížek, které jsem kdy četl. P.S. Neberte drogy :-)

06.05.2022 5 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Prostě klasika. Moc hezká kniha, mohu jen doporučit.

06.05.2022 5 z 5