6355 6355 komentáře u knih

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Prekvapivo dobré. A ten nápad, na čom je príbeh založený, je vyslovene skvelý. Odporúčam

V žabím pyžamu V žabím pyžamu Tom Robbins

Ako zbožňujem Parfém bláznivého tance a Hubené nohy tak toto teda nie je ani slabý odvar z nich! Mám takú skúsenosť, že Robbins buď napíše niečo skvelé, alebo namieša nestráviteľný maglajz. Smola

02.08.2018 1 z 5

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Od Henninga Mankella čakám oveľa viac. Určite to nebudem ešte niekedy čítať a autor svoje dielo touto rozťahanou melodrámou akurát spochybnil

02.08.2018 1 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Správna ducharina .

02.08.2018 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Nepáčila sa mi, najsympatickejší mi bol nakoniec ten zlý a tá dobrá mi išla na nervy, nevedela čo vlastne chce. Menej černošskej otázky by prospelo.

02.08.2018 2 z 5

Labyrint Labyrint Sigge Eklund

Veľké prekvapenie. Výborný príbeh, dobre napísaný a preložený, sa stupňuje k prekvapivému koncu. Autora budem vyhľadávať.

Neuropat Neuropat Richard Scott Bakker

Ako všetko autorove knihy skvelé. Odporúčam.

První přichází tma První přichází tma Richard Scott Bakker

Prenádherné filozofické fantazy, nekutočný svet plný obrazov, života aj mágie. Hltala som to. Odporúčam

Letní dům s bazénem Letní dům s bazénem Herman Koch

Je to moja druhá kniha od autora a môžem len odporúčať. Po všetkých tých nezmyselných krvákoch je tu zločin, ktorý sledujete od myšlienky po skutok.

02.08.2018 5 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Ešte lepšie ako prvý diel, rozumiem Bergmanovi a neodsudzujem ho. Prekvapivé riešenie. Výborný spád. Pokračujem a odporúčam. 5 z 5.

08.06.2018 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Páčilo sa mi to veľmi. Mám rada triezve príbehy, nie vykonštruované zabitia, komplikované a nadbytočné. Bergman je hajzlík, ale sympatický. Postavy sú uveriteľné a ľahko si ich predstavíte. Rozhodne dávam medzi oblúbených a čítam ďale.

08.06.2018 5 z 5

Labyrint Labyrint Sigge Eklund

Práve som ju dočítala a som očarená. Veľmi dobrý príbeh, dobre napísaný, bez litrov krvi a šialeností. Hlboko odporúčam. Kde sa to dávajú hviezdičky? 5*

31.01.2017 5 z 5