2veverky 2veverky komentáře u knih

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Páni,co pisatel u toho tvoření pil a kouřil?
Za mě teda 0 bodů.

27.01.2020

Zbožňuju Vánoce Zbožňuju Vánoce Lindsey Kelk

Tuhle knihu jsem dostala a po přečtení recenzí jsem ji s obavami otevřela.
Ze začátku nic moc,ale nakonec jsem ji přečetla celou. Docela jsem se i zasmála. "Anála" byla trošku praštěná holka,co se jí v pár dnech sešlo více trablů najednou a ještě ty vánoce...
Určitě to neni knížka,od které se nejde odlepit,ale taková oddychovka na dovču není nejhorší.

08.01.2019 3 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Danielle Steel

Kniha se mi líbila,co víc dodat. Stellová má pěkný sloh,děj je plynulý a autorka se nesnaží čtenáře ohromit ani oslnit žádnými neuvěřitelnými situacemi. Prostě je to ze života.
A za mě velké plus,že to jde i bez vulgarismů,kterými se to v poslední době v knihách jen hemží.

02.01.2019 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Na začátku jsem měla dojem,že jsem si v knihovně vzala jen "tlustší harlekýnku" a že to asi odložím,protože mi dcera dovezla pár super napínavých knížek,ale prostě mi to nedalo.
Tak jsem to přečetla,pila jsem k tomu čaj s medem,občas se mi třásla brada a při tom jsem myslela na svou mámu a dceru a všechny blízké,které mám.
I takových knih je třeba...

10.07.2018 5 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Knihu jsem si vypůjčila v knihovně. Po televizní trilogii,která byla zoufalá,jsem byla zvědavá,co tomu předcházelo. Kniha se mi líbila,četla se dobře,dovedu si představit,že si ji přečtu ještě jednou.

26.10.2017

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Pěkná knížka. Plynulý děj,žádné skoky,zvraty,psychopati... . Taková oddychovka s hezkým nečekaným koncem.

26.10.2017

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Knihu jsem nedočetla,přišlo mi to,že je to o ničem. Byla to moje první knížka od Nesba. Všude narážím na to,jaké jsou ty knihy od něj trháky,ale za mě velké zklamání. Možná někdy zkusím ještě jinou knihu od něj. Uvidíme...

10.10.2017

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Páni,to bylo tak rafinovaný,že jsem ráda,že už je konec... Ale jo,zajímavý,napínavý,jen mi to přišlo krapet překombinovaný.

15.09.2017

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Pozvolný začátek knihy,a pak se četla skvěle.

11.09.2017