1v8na Online 1v8na komentáře u knih

Diplomatova žena Diplomatova žena Pam Jenoff

Příběh byl velmi napínavý. Paula mi bylo neskutečně líto, protrpěl si toho strašně moc. Simon i Dava byly solidní hajzlíci a zrádci. Jen by mne ohromně zajímalo, jak dopadla Emma, Marek a Jana a děti Lukáš a Jakub.

01.12.2014 4 z 5

Muž, který přežil Lidice Muž, který přežil Lidice Zdeněk Mahler

příběh byl velmi emotivní, navíc Václav Fiala byl pěkný vůl, vymýšlet takový blbosti.

01.12.2014 4 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

příběh se mi velmi líbil. Byl moc pěkný. Už se těším až si přeštu druhý díl.

28.11.2014 5 z 5

Tchýně Tchýně Jana Smetanová

Na jedné straně to byl příběh ze života, ale na druhé se to vyřešilo úplně nejjednodušším způsobem - snacha s tchýní si povídali, co by měli vzájemně změnit, aby se jim žilo lépe. Takže celá kniha byla občas svými pasážemi trochu nudná.

27.11.2014 3 z 5

Žít na vlastní pěst Žít na vlastní pěst Věra Řeháčková

Příběh byl velmi pěkný a velmi citový. To, že se Milan zamiloval do prostitutky, to by se dalo pochopit, dokonce i Blančina žárlivost a Ondrova zajínající návykovost na chlastu, ale co nepochopím, je Aneta. ona ví, že David má pět dětí a ani na jedno neplatí alimenty, nemají pomalu ani na zaplacení nájmu a ona si s ním uvrbí jeho šesté dítě. Zrovna s ním. Jsem zvědavá, jaký bude druhý díl tohoto příběhu.

27.11.2014 4 z 5

Jizvy a jiný tajemství Jizvy a jiný tajemství Klára Škorpilová

Příběh byl pěkný a velmi emotivní. Nevím, jak bych se já sama vyrovnala se smrtí nejlepšího kamaráda, ovšem určitě bych neměla sálu způsobovat si bolest. Neodsuzuju to, ale přijde mi to zbytečně bolestivý způsob.

25.11.2014 4 z 5

Rozcestí Rozcestí Markéta Harasimová

Příběh byl velmi citový a moc se mi líbil. U některých pasážích mi dokonce vytryskly i slzy do očí. Bylo to moc pěkné.

25.11.2014 5 z 5

Láska Anny Frankové Láska Anny Frankové Sharon Dogar

Příběh byl velmi pěkný. Sice mne chvílemi nudilo, jak každý v úkrytu propadal ponorkové nemoci, ale bylo to opravdu moc pěkné, plné lásky, ale i napětí a bolesti. škoda, že oba umřeli.

24.11.2014 4 z 5

Tajemné dědictví Tajemné dědictví Zuzana Francková

Příběh byl velmi pěkný. Moc se mi líbil. Obdivuju Corinu, nemohla bych být v její kůži, ba co víc, osobně bych nemohla žít ani v té době, do které je kniha zasazena.

24.11.2014 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Pro někoho velmi typický a romantické - ale pro mě to zase tak výborné nebylo. Některé pasáže byly k uzoufání nudné a myslela jsem, že u té knížky usnu...

24.11.2014 2 z 5

Valčík na rozloučenou Valčík na rozloučenou Zuzana Francková

Příběh byl celkem pěkný. Ze začátku mně moc nebavil, ale pak jsem se začetla a nemohla jsem přestat, i přesto dávám pouze tři hvězdičky, to je za ten začátek

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Příběh byl velmi pěkný a hodně romantický. Velmi se mi líbil. Jen mě zklamala Savannah. Slibovala Johnovi, že na něho počká a přitom se vdala za Tima, dopadlo to však velmi smutně. Za to John se předvedl, že má dobré srdce. Nechal Savannah být, nerozbil jí manželství a ještě zaplatil Timovi operaci.
Filmová verze se mi také líbila, ovšem konec tam byl úplně jiný.

24.11.2014 5 z 5

Agnes Greyová Agnes Greyová Anne Brontë

Příběh byl zajímavý a docela se mi líbil, i když některé pasáže mi přišly zbytečně zdlouhavé.

19.11.2014 3 z 5

Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut Zdeněk Čech

Příběh byl velmi pěkný - romantickým dobrodružným ale zároveň i smutný. bylo mi líto princezny, která umřela na choleru, ale i královi konkubíny Tuptim, kterou nechal popravit. musím se podívat i na filmové zpracování, kde hlavní roli krále hrál Chow yun Fat a Annu ztvárnila joddie Foster. Nemůžu se dočkat až si porovnám knížní a filmovou verzi.

14.11.2014

Čarodějka Čarodějka Lenka Teremová

Příběh byl velmi zajímavý. moc se mi líbil. I když první kniha od této spisovatelky, kterou jsem si přečetla mě moc nezaujala, nicméně tahle kiha byla jedinečná

13.11.2014 4 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Příběh byl velmi pěkný, napínavý, dobrodružný a romantický. Moc se mi líbil. I když v poslední době na čtení knih nemám moc času, tahle však byla výborná a velmi mne zaujala. Zajímalo by mě, zda Quinnová napíše knihu i o Winstonovi, dvojčeti Olivie.

11.11.2014 5 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Lenka Teremová

Příběh byl svým způosbem zajímavý, ale moc mne nezaujal. Naráželo se v ní stále jen na sex a na to, jak uspokojit vyprahlého chlapa.

11.11.2014 3 z 5

Zabudni na minulosť Zabudni na minulosť Katarína Gillerová

příběh byl velmi pěkný. Byla tu romantika, napětí, záhadnost. Moc se mi to líbilo. Nejvíc se mi z celého příběhu zamlouval Lukáš. Dominik byl totální idiot.

06.11.2014 5 z 5