1marskr 1marskr komentáře u knih

Princezna Veronská Princezna Veronská Oldřiška Ciprová

Kniha se mi moc líbila a určitě bude patřit mezi ty, na které dlouho nezapomenu, zvlášť, když historie Boleslava a Václava popisuje trochu jinak.

28.08.2021 5 z 5

Hraběnka a podkoní Hraběnka a podkoní Anne Ashley

Kniha se mi líbila, byla čtivá, nechyběla láska, tajemství, humor, akce... Někdy je lepší, když je kniha kratší bez zbytečného nastavování.

23.08.2021 4 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Skvělé letni čtení. Výborné slovní přestřelky hlavních hrdinů. Bavila jsem se.

24.07.2021 5 z 5

Lovec věna Lovec věna Kateřina Loučková

Moc pěkný román . Už se těším až si přečtu další autorčiny knihy.

28.11.2020 5 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Tato kniha patří mezi ty nejlepší, které jsem v tomto žánru četla. Nechyběl jí vtip, láska, dobrodružství, napětí, tajemstvi a Christopher Seton.

15.07.2020 5 z 5

Stíny horkého léta Stíny horkého léta Parry Bronwyn

Kniha mě velice mile překvapila. Škoda, že autorce vyšla v ČR jen jedna kniha. Kniha měla spád a vtáhla mě do děje tak, že jsem cítila kouř z požáru v buši, horké australské slunce nebo strach, kdyz utíkali před zločinci.

05.07.2020 5 z 5

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Kniha vůbec není špatná, ale obal a anotace jí opravdu ublížila.

23.05.2020 4 z 5

Dve mince nádeje Dve mince nádeje Jana Pronská

Nejlepší kniha autorky. Musím jen doporučit.

18.08.2019 5 z 5

Strýček Ludvík ve švýcarské poušti Strýček Ludvík ve švýcarské poušti Jannec Levi

Když jsem knihu četla dětem, bavila jsem se i já.

15.01.2019 5 z 5

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

Jestli tohle byla nejhorší kniha série, už se těším na další.

10.03.2018 5 z 5

Zradená ľúbosť Zradená ľúbosť Jana Pronská

Další skvělá kniha,

26.01.2018 5 z 5

Rytierova česť Rytierova česť Jana Pronská

Už dlouho jsem nečetla knihu, která by mě tak zaujala, přesto, že byla slovensky jsem hltala každou stránku. K této spisovatelce jsem se dostala úplnou náhodou a vůbec nelituji. Je škoda, že tady je skoro neznámá.

22.11.2017 5 z 5

Podzimní úplněk Podzimní úplněk Victoria Holt (p)

Romantika s detektivni zapletkou, kniha se cetla sama, postavy byly vyborne vykreslene. Zatim nejlepsi kniha, kterou jsem od autorky cetla.

05.01.2017 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Knihu jsem dostala, moc se mi do ní nechtělo, protože jsem si nedovedla představit vztah se 14-ti letým věkovým rozdílem, kde je starší žena. Ale jsem ráda, že jsem ji přečetla, protože za určitých okolností vůbec nejde o věk. Kniha se skvěle četla a kdybych nemusela, přečetla bych ji najednou.

31.12.2014 5 z 5

Západ slunce nad Edenem Západ slunce nad Edenem Elizabeth Haran

Kniha mě naprosto pohltila hned od začátku, kdybych mohla tak od ní vůbec neodcházím. Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

20.12.2014 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Spisovatelka opět nezklamala, kniha má vtip, spád. Vždycky mě mrzí, že jsem už na konci. Škoda, že u nás nevyšlo víc jejich knížek. Doufám, že se to změní.

04.11.2014 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Nenáročné, čtivé, opravdu vhodné do vlaku a oproti některým knihám stejného typu jsem dočetla až do konce.

09.10.2014 3 z 5

Rozený svůdce Rozený svůdce Susan Elizabeth Phillips

Vtipné dialogy, opravdu jsem se bavila.

01.10.2014 5 z 5