1561 1561 komentáře u knih

Řekni mi svůj sen Řekni mi svůj sen Sidney Sheldon

Jako vždy super čtení od začátku do konce!!!

24.12.2015 5 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Super čtení od začátku do konce!!!

24.12.2015 5 z 5

Potkala jsem léčitele Potkala jsem léčitele Eva Pilarová

Knížku jsem si objednala ve starém vydání a přečetla jedním dechem. Kdo se touto problematikou zabývá tak mohu jen doporučit.

29.10.2014

Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha Moc přítomného okamžiku – Pracovní kniha Eckhart Tolle

Tato knížka mi byla doporučena paní která si v životě prošla velkým utrpením jako já. Dnes jsem zdravá a raduji se ze života víc než normální lidé. Knížku jsem přečetla jedním dechem a za mě musím dát 5 hvězdiček. Krásná a poučnà knížka. Pro mně naprosto srozumitelmá apochopitelná . Teď se pouštím do další ba to Moc přítomného okamžiku. Už mám objednanou i Nový svět. Tak se moc těším.

19.10.2014

Podle nových pravidel Podle nových pravidel Tilly Bagshawe

Knížka mi byla doporučena a opravdu nezklamala.

03.03.2014 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Jako všechny knížky od tohoto autora napsaná napínavě a ráda se k ní někdy vrátím.

04.02.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížku jsem si zakoupila z pouhé zvědavosti. Po přečtení věřím,že si našla své příznivce,ale i čtenáře kteří jí hodnotí jako odpad. Čte se dobře, ale já ji málem ani nedočetla. Možná si někdy z pouhé zvědavosti přečtu i další pokračování. Myslím, že je určena pro romantické duše, které mají rádi pohádky pro dospělé.

21.01.2014 2 z 5

Hvězdy svítí z výšky Hvězdy svítí z výšky Sidney Sheldon

Jako každá knížka od tohoto autora prostě nemá chybu. Napínavé čtení od začátku až do konce.

11.01.2014 5 z 5

Střípky vzpomínek Střípky vzpomínek Danielle Steel

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji za večer. Doporučuji těm co mají rádi tuto autorku.

10.01.2014 3 z 5

Zášť Zášť Danielle Steel

Knížka se mi líbila jako asi všechny od této autorky. Odpočinková četba.

26.12.2013 2 z 5