135evik Online 135evik komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Nejslabší kniha od mého oblíbeného spisovatele. Překvapilo mě mnoho nejasností, mnoho nelogičnosti a velmi předvídatelný děj. Kniha měla zpočátku dobře našlápnuto, ale od příjezdu na ostrov Tišinu mi děj připomínal béčkový americký film, který jsem před lety viděla, hlavní hrdinka byla prakticky nesmrtelná, chovala se nelogicky a ztratila veškeré mé sympatie. Robert Bryndza by měl raději zůstat u svých ověřených sérií!

22.01.2024 3 z 5

Rozvoj mentální kondice Rozvoj mentální kondice Jana Bílková

Je to strašně jednoduché, asi je kniha určená pro žáky ZŠ a nejsem cílová skupina. Jak psala přede mnou ava.s, cena neodpovídá obsahu, i v křížovkářském časopisu si člověk více zaluští a zapřemýšlí.

17.03.2023 2 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tuto velmi propagovanou knihu jsem četla, i když to zrovna není můj oblíbený žánr a opravdu není pro mě. Četla jsem ji dlouho (asi 5 dní), přestože je to kniha poměrně tenká. Několikrát jsem ji chtěla i odložit. Překvapilo mě obrovské množství nechutností, brutality a nemohu pochopit, že to napsala žena (i když asi zná práci na jatkách velmi dobře). Dnes jsem měla i problém nakrájet maso k obědu, úplně se mi navalovalo. Konec jsem odhadla správně. Kladně hodnotím pouze povedený obal knihy (za něj ta 1 hvězdička).

25.09.2022 1 z 5

Ve špatné rodině Ve špatné rodině Tarryn Fisher

Dokonale nevěrohodné a překombinované a jak napsala níže Leena - jakoby kočička s pejskem vaříli dort. Nevím, jestli dát 2 nebo 3 hvězdičky = 2,5 hvězdičky

28.07.2022 3 z 5

Sdílejte, než to zakážou! Sdílejte, než to zakážou! Andrej Babiš

Ani moje čtečka to nedala! Zasekla se a myslela jsem, že je po ní. Naštěstí na jiné knize spolupracuje bezchybně.

28.09.2021 odpad!

Vdovy Vdovy Lynda La Plante

Moje oblíbené vdovy jsou zpátky! Protože jsem byla fanynkou seriálu z roku 1983, hned jsem si knihu musela koupit. Kniha se mi moc líbila a tak se těším i na nově natočený film.
Tak jsem viděla i film a nějak moc mě nezaujal, kniha je 100x lepší!!!

26.01.2019 5 z 5