1259 1259 komentáře u knih

Vládce hvězdné oblohy Vládce hvězdné oblohy Laura Thalassa

Náhled do minulosti Dese, jak vyrůstal, jak miloval a přišel o matku, nenáviděl a zabil otce a jak dlouhé léta hledá svou vyvolenou, která ve finále když ji najde, je puberťák, který zabil otčíma a pak už to známe. Celkový popis toho, jak vyrůstal, co všechno ztratil, aby mohl získat to, co je mu souzen se mi moc líbil a doufám, že budou i nějaký další knížky.

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

No tak jelikož se to začíná pořádně rozjíždět a šíleně zamotávat tak se šíleně moc těším, až bude další díl. Já tyhle knihy prostě miluju. Nenávist, láska a tak dál to prostě musí být.

Arazanini vlci Arazanini vlci John Flanagan

Celou sérii mám hrozně ráda, ale od té doby, co je najednou hraničářka, dej úplně upadá a nemá to už to kouzlo, co tam bylo. Ale i tak, jestli vyjde někdy ještě něco, tak jdu a koupím si to, protože mám ty knihy prostě ráda.

13.11.2023 4 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Já nevím, asi jsem divná, ale mě se celý ten příběh a dej prostě líbí od začátku do konce narozdíl tady od ostatních, jak sem si mohla něco málo přečíst. Prostě já sem těším na další díl.

Tlukot tisíců srdcí Tlukot tisíců srdcí Kiera Cass

Sice se v celý knize řeší jen to, (Zabiju ho/ji. Nezabiju ho/ji. Je to můj pravý domov/není to můj pravý domov. Miluju ho/ji. Nemiluju ho/ji.) ale i tak se mi moc líbila a celý ten příběh měl tady těmi problémy takový zvláštní šmrnc, že to bylo super.

09.10.2023 5 z 5

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Kniha se sice rozjížděla trochu pomaleji, ale postupně to bylo čím dál lepší a ve finále naprosto boží. No a ten konec? Prostě celá kniha za mě naprosto peckózní.

09.10.2023 5 z 5

Pekelný plášť Pekelný plášť Simona Michálková

Tohle byl naprosto super příběh plný nečekaných zvratů, dobrodružství a pořádně sarkastického humoru, který dost pobaví. Jen víc takových knih a já budu vrnět blahem.

19.08.2023 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Teda celkový závěr příběhu stal vážně za to. Celý příběh sem si hodně užila a ten konec byl hodně napínavý a celkově to stálo prostě za to.

18.08.2023 5 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Teda tohle bylo hodně slabí oproti předchozím knihám, ale i tak se to dalo číst.

18.08.2023 2 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

I nenapravitelný děvkař se může napravit a najít lásku v tý, co chlapům nevěří.

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Tady je důkaz o tom, že láska může být někdy i slepá, než se konečně otevřou oči, aby jí bylo vidět.

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Očividně člověk musí nahodit pořádnou a kvalitní návnadu, aby chytil tu pravou.

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Pořádná pařba ve Vegas aneb jak se všechno zvrtne v romantiku ve Francii. Prostě klasa.

Limea Limea Lin Rina

Celkový příběh se mi hodně líbil, i když se tam stále opakovalo pár vět a ten konec byl takový smutný, ale i tak sem ráda, že sem překecala sama sebe a knihu si přečetla.

25.06.2023 5 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Byla to naprostá senzace. Od začátku až do konce to bylo napínavý a pro mě nepředvídatelný a to se mi na příběhu líbilo. No a ten konec? Peckózní a už se modlím za další díl co nejdříve.

16.06.2023 5 z 5

Korunní princezny Korunní princezny Catherine Doyle

Celá kniha byla úžasná, ale ten konec pro Wren je vážně na dvě věci. I když mají koruny, tak jedna musí stratit lásku, tak to asi je všude.

09.06.2023 5 z 5

Rod draků Rod draků Jessica Cluess

Chvíli mi trvalo, než sem se do knížky začetla, protože ten začátek byl takový nic moc, ale jak příběh pokračoval, tak byl lepší a ten konec je správně napínavý.

28.05.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Romantická linka z královského prostě se nikdy neomrzí a ten konec byl takovou sladkou tečkou na konec.

16.05.2023 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Taková lehká romantika do deštivého počasí nikdy neurazí. Bylo to velmi příjemný počteníčko.

16.05.2023 5 z 5

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

To byl naprosto super romantický příběh. Sice sem si knihu přečíst chtěla časem, ale jak na mě neustále vyskakovali upoutávky na ní tak sem si jí prostě musela přečíst hned a poslala další (pro mě důležitější) knihy pro jeden den k šípku a rozhodně toho nelituju. Naprostá pecka.

14.05.2023 5 z 5