123adela 123adela komentáře u knih

Pro mě osobně jedno ze slabších děl mého milovaného Kinga. Děj mě moc nezaujal a hlavně mě nepohltil...

22.04.2015 3 z 5

V melounovém cukru V melounovém cukru Richard Brautigan

Ze začátku jsem si říkala..Pane Bože co jsem si to vybrala za knžku...A na posledních stránkách jsem litovala, že není delší. Hlavu a patu má. Pro každého jinou ale má...

09.09.2014 4 z 5

Vesnický román Vesnický román Karolina Světlá (p)

Přečetla jsem ji jen se sebezapřením. Není to můj šálek čaje..

04.09.2014 3 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Asi jsem měla moc velká očekávání. Tohle byla moje první kniha od J.Hilla a asi na dlouho poslední. První dvě části mě neskutečně bavili, po půlce se to podle mě nějak zvrtlo a nudilo mě to. Někde bych uvítala trochu víc detailů, v některých částech jich podle mě bylo zase poměrně hodně. Přečíst se to dá. Kniha celkem svižná ale to něco navíc mi tam chybělo..

10.08.2014 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Po přečtení recenzí jsem si knihu s chutí koupila ale....nějak mě to nevzalo. Pár slušných pasáží hlavně v druhé polovině knihy. Neříkám, že je špatná ale asi není pro mě. Za přečtení stála, podruhé už ale asi ne.

03.08.2014 3 z 5

Velký Gatsby / Poslední magnát Velký Gatsby / Poslední magnát Francis Scott Fitzgerald

Kniha mě bavila ale po druhé už se k ní asi nevrátím..

09.03.2014 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Pro mě osobně jedna z těch o něco slabších knih tohoto autora. Chvilkama jsem se trochu nudila. Neměla jsem pocit, že jsem součástí děje jako např. při čtení knihy To. Druhá polovina o dost lepší než začátek, který mě moc nebavil.. I tak ale moc pěkné čtení, nelituji.

11.02.2014 4 z 5

To To Stephen King

Úžasné čtení, při kterém jsem se v určitých chvílích dost bála. King je skvělý spisovatel, miluji jeho schopnost vše skvěle popsat. Tak dobře, až mám pocit že jsem součástí příběhu..

19.01.2014 5 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Až na ten na mě přehnaný konec je knniha skvělá.

09.12.2013 4 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Knihu jsem četla bohužel až po shlédnutí seriálu a ten mě oslovil o něco víc ač je kniha skvělá.

09.12.2013 4 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Knihu jsem přečetla až na podruhé a nechápu proč jsem ji poprvé odložila. Skvělý román, i slzička ukápla..:)

09.12.2013 5 z 5

Akta usoužené puberťačky Akta usoužené puberťačky Ros Asquith

Knihu jsem tenkrát dostala jako upomínku na ukončení ZŠ. knihu jsem přečetla ale moc mě nebavila. je to samé grrrr. Grrr.

09.12.2013 2 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Prvních asi 200 stránek mě trošku potrápilo a taky množství postav ve kterých jsem se občas hlavně ke konci ztrácela mi dělalo problémy ale jinak je kniha úžasná. Skvělý námět, druhá polovina má neuvěřitelný spád. Až mě mrzelo, že je konec.

08.12.2013 5 z 5

Tajemství čachtické bestie Tajemství čachtické bestie Vladimír Liška

Kniha mne celkem zaujala ale vadí mi, že se spousta informací v knize objevuje stále dokola. Díky tomu jsem i některé odstavce raději jen přeběhla očima. Konec mi přišel zbytečně utahaný a zdlouhavý..

08.12.2013 3 z 5