Twiggina Twiggina komentáře u knih

WYDA léčivá síla druidů WYDA léčivá síla druidů Aljoscha A. Schwarz

Na tuto knihu nedám dopustit. cvičení Wyda, mě osobně velice pomáhá od bolesti zad a kloubů. Kdysi jsem cvičila Jógu, ale pro problémy z páteří jsem musela od ní ustoupit, nemohu provozovat cviky se záklony. Wyda není tak jako Jóga založena na kontrapohybu. Dnes u mě toto cvičení kraluje spolu s Tai-chi. Máte-li podobný problém, vřele doporučuji. :)

05.03.2013 5 z 5

Tajemství cikánských karet Tajemství cikánských karet Růžena Vernerová

Stále to na mě chce nějaký komentář. Tuto knihu jsem napsala a tudíž nemohu sama hodnotit. ;)

Základy praktické chirologie Základy praktické chirologie Růžena Vernerová

04.03.2013

Praktický výklad velké arkány tarotu Praktický výklad velké arkány tarotu Růžena Vernerová

04.03.2013

Tarot: Klíč k iniciaci Tarot: Klíč k iniciaci Pierre Lasenic (p)

Tuto knihu považuji za jednu z nejlepších v oblasti Tarotu, pokud pominu staré historické dokumenty. Chce-li člověk těmto kartám opravdu porozumět, pak vřele doporučuji! Přesto, že jsem ji již přečetla, tak stále se k ní vracím. Pokaždé najdu něco nového.
Studium na mnoho let. :)

04.03.2013 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Nádherná kniha - a pak měj důvěru k církvi ... ;)

04.03.2013 5 z 5

Bible Bible neznámý - neuveden

O bibli se říká - kniha knih. Četla jsem ji z odstupem let dvakrát. Poprvé jsem ne všechno pochopila.
Zajímavé čtení, které bych velice ráda někdy četla v jeho prapůvodní podobě. /Trochu utopie, že? :) /
Myslím si, že tato kniha ve svém prvopisu, neobsahovala slova "nesmíš", či "musíš".
V současné podobě Bible tam tato slova jsou, na můj vkus, až příliš často!
V každém člověku sídlí vedle sebe dobro a zlo, na nás samých záleží, co budeme víc krmit.

04.03.2013 2 z 5

Satanská Bible Satanská Bible Anton Szandor LaVey (p)

Mám-li si o nějaké knize udělat vlastní názor, musím si ji přečíst. I tuto jsem dočetla až do konce, hmmm není to nic co by stálo za pozornost. Pro autora nejspíš dobrej kšef.

04.03.2013 odpad!

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Naprosto dokonale napsáno !

19.11.2012 5 z 5