Niky91 Niky91 komentáře u knih

High School Musical: Kniha testů a zajímavostí o Muzikálu ze střední High School Musical: Kniha testů a zajímavostí o Muzikálu ze střední Kieran Scott

V mládí jsem měla ráda HSM a v této knížce jsem se dozvěděla i nějaké informace, které jsem v té době nevěděla. Ale žádné světoborné dílo to není.

26.12.2021 1 z 5

Cesta za duhou Cesta za duhou Luce - Andrée Lagarde

Úžasná dětská knížka s krásnými ilustracemi. Jako dítě jsem ji milovala, nyní jsem si ji znovu přečetla.

22.01.2021 4 z 5

Dávné proroctví Dávné proroctví Paul Stewart

Knížka mi zabrala delší dobu ji přečíst, nechytla mne tolik. Námět pěkný, ale mohl být dotažený do konce. Oddechová knížka pro školáky.

17.01.2021 2 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Ouuuu, sex a slaďárna. Maximální vytrhnutí způsobila "vymyšlená aférka". Trilogie o 1400 stránkách, která se dala vtěstnat do jedné knihy. Zbytečně natahované. Trilogii bych ohodnotila podprůměrně.

01.09.2020 2 z 5

Hm, marná touhy snaha. Přepsala bych knihu na marná snaha. Pořád jedno a to samé, nikam se nevyvíjí. Od začátku předvídatelné. Shakespeare v kabátě z padesáti odstínů. To mne zklamalo. Určitě horší než první díl. Strašně vleklý příběh, i když jsme věděli, kam toto spěje. Čekám na nějaký převrat v posledním dílu a snad rozumné ukončení trilogie.
Jediné plus posledních pár slov knihy.

13.08.2020 3 z 5

Co bych napsala o této knize? No první věc, kterou bych chtěla říci, že mne překvapilo, že 5 týdnů je vměnstnáno do jedné knihy. U jiné knihy by mi to nepřišlo divné, ale zde je to stále jedno a to samé. Mám i další díly, tak jsem zvědavá, kam se nám děj posune, jestli prozkoumáme pouze 3 měsíce, tak mi to bude připadat jako zbytečnost. Doufám, že se nám hlavní hrdinové nějakým způsobem vyvinou. Druhá věc je ta, že mi to částečně připomínalo sérii padesát odstínů. Ale to zrovna není chvála.
Pozitivní byly citáty u každé kapitoly. To mne velice bavilo.
Knížka oddechová, za 3 dny přečtená.

02.08.2020 4 z 5

U nás doma v ZOO - Jak zachránit gorilí mládě? U nás doma v ZOO - Jak zachránit gorilí mládě? Tatjana Geßler

Knížka mne velice překvapila. Nádherná dětská pohádka ze zajímavého prostředí zoologické zahrady. Trošku mi přišla mimo romantická linka v této dětské knížce.

02.08.2020 4 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

O chlup lepší než předchozí díl, čtivé.

14.09.2019 4 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Příběh se mi líbil, bylo to čtivé.

14.09.2019 4 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Přečteno. Nebyla to vyloženě špatná kniha.

25.08.2019 3 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Moc se mi to líbilo, krásná knížka. Strašně rychle přečteno. Jen je škoda, že od těchto autorek toho není přeloženo více.

14.08.2019 4 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Velký potenciál knihy, podle mého nevyužitý.

14.08.2019 3 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Pěkný námět, ale od knihy jsem čekala více.

14.08.2019 3 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Zajímavý námět, knížku v podobném duchu jsem ještě nečetla, ale i tak mi toto přijde jako průměrné čtení. Uvidíme dál, mám na plánu celou sérii.

07.08.2019 3 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Tato knížka ve mne zanechala silné emoce, konec jsem vůbec nečekala. Celkově to bylo velice zajímavé čtení.

04.08.2019 3 z 5

My dva My dva Andy Jones

Tak tohle byla ta nejhorší kniha, co jsem do této doby četla. Když jsem si četla, o čem má tato kniha být, tak jsem si říkala ok, to by mohlo být dobré. Ale vlastně vůbec nechápu, proč spolu ti dva hlavní hrdinové byli. Podle mého se k sobě vůbec nehodili a přijde mi, že je vůbec nic nespojovalo. Kladu si tedy otázky. Proč spolu teda byli? Jen kvůli tomu, že otěhotněla? Oběma hlavním hrdinům bych po přečtení vlepila facku.

01.08.2019 1 z 5

Parazit Parazit Ruth Newman

Tohle vůbec není četba, kterou bych vyhledávala. Proto dávám takové hodnocení. Hodnocení zvednul až konec, který mne nutil tuto knížku dočíst.

13.07.2019 3 z 5

On On Carey Heywood

Něco mi na tomto příběhu vadilo. Bylo to takové ubrečené.

30.06.2019 3 z 5

Ona Ona Carey Heywood

Přečteno za den, tento příběh mne zaujal více než knížka ON.

30.06.2019 4 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Průměrná kniha, ale jakmile se dostala do určitého bodu, tak byla čtivá.

30.06.2019 2 z 5