baruska6061 baruska6061 komentáře u knih

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Kdo má rád oddechovky a slaďárny tak jako já, čtení této knížky se nesmírně užije. Obě hlavní postavy jsou velmi sympatické a při čtení jim ten “happy end” prostě přejete. Přečteno za den a půl. Po dalších dílech určitě sáhnu!! Doporučuji

24.07.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Skvělá, úžasná, boží, bombastická knížka...

16.09.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Říct, že jsem nadšená je slabý výraz!!! Spencer mi už od začátku byl moc moc sympatický a od teď patří k mým oblíbeným postavám. Tato knížka mě dostala do kolen.

19.03.2020 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Povedený konec, stejně tak celá série. Skvělý nápad napsat o partě kamarádů, ke kterým se postupně přidávají jejich drahé polovičky. Já jsem si tuto sérii moc užila

13.12.2019 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Skvělé a vtipné čtení. Mohu jen doporučit. Oddechovka

04.12.2019 5 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Zápletka byla jasná už v půlce knížky, ale knížka jako taková byla oddechovka. Asi se k ní ale znovu nevrátim

02.11.2019 2 z 5

Karmínové pouto Karmínové pouto Rosamund Hodge

Zamotaný děj, velmi čtivé a poutavé. Konec knížky mě překvapil tak napůl. Už ke konci bylo jasné s kým by ráda zůstala napořád.

31.10.2019 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

S velkým přemáháním jsem tuto sérii dočetla. Už jsem po utahaným 3. dílu chtěla vědět jak to všechno dopadne. 1. a 2. díl se mi krásně četl, ale poslední 2 nee. Hardina a Tessu mám rada takže děkuji ale víc dílů bych už nedala

07.10.2019 2 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Neberte mě špatně, příběh Tessy a Hardina miluju, ale...Přijde mi, že autorka už zbytečně prodlužuje jejich příběh a to mě začalo nudit. Pořád to bylo o tom, že Hardin něco podělal a Tessa je na něho naštvaná a pak mu nakonec odpustí. Při čtení už jsem si říkala, kdy to skončí. Autorka to uměle natahuje místo toho aby vymyslela bombový a fantastický konec.

07.10.2019 2 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Ach jo, přiznávám párkrát jsem si pobrečela. Úžasný příběh, úžasná série. Díky za to, doporučuji.

29.08.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Miluju!! Vtipné a sexy čtení. Díky za to.

27.08.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Nádherná oddechovka!

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Knížek na toto téma je na světě hodně, tahle se mi líbila ze všech nejvíc, 1* dolů za děj, který se dal předpokládat.

21.08.2019 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Yes! Tohle je knížka, které nechybí koule! Doporučuji!!!!

Manželství na úvěr Manželství na úvěr Kateřina Chaberová

Ze začátku jsem to hltala a pak mě ten konec hodně zklamal!

21.08.2019 2 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Na začátku to pro mě byla strašně nudná kniha - můj názor. Nic moc se nedělo jen si hlavní postava pořád stěžovala. Po té "slavné" svatbě se trochu přiostřilo a to se mi kniha začala líbit. Za ten začátek 4*

21.08.2019 3 z 5

Remy Remy Katy Evans

Miluju knihy z pohledu mužů.!

V ringu V ringu Katy Evans

Vracím se k té knize zas a znovu. Doporučuji!

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Výborná kniha, nechybí romantika, napětí, dobrodružství!

21.08.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Stejně jako 1.díl i tento mě nadchl. Oddechovka z hokejového prostředí - to žeru! Doporučuji