VAnna VAnna komentáře u knih

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

Rozporuplné pocity... Na jednu stranu mi příběh připadá víc a víc chaotický, občas něco nedává smysl. Na druhou stranu mě tento díl bavil víc než některé předešlé, a to možná právě kvůli tomu chaosu - protože se alespoň něco děje.

24.03.2024 3 z 5

Nepohodlní filozofové Nepohodlní filozofové Vladimír Liška

Za mě povedená kniha, vypráví život 20 filozofů, jejich dílo a dopad na společnost - pro mě dostačující. Občas jsou v knize nudnější pasáže.

03.02.2024 3 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Tento díl byl jeden z těch slabších, je to v podstatě to samé jako v tom předchozím.

18.10.2022 3 z 5

Poslední bitva Poslední bitva Erin Hunter

Opravdu nádherné ukončení skvělé série.

01.09.2022 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Jeden z lepších dílů. Musím vytknout, že se občas ztrácím v dialozích. Opět tu jsou zbytečně dlouhé pasáže.

16.08.2022 3 z 5

Velká kniha rad první pomoci pro psy Velká kniha rad první pomoci pro psy Harvey Carruthers

Tato kniha je skvělá příručka, jak reagovat v běžných i akutních situacích. Je velmi přehledná a dobře zpracovaná, také doplněna o spoustu názorných obrázků.

11.05.2022 5 z 5

Mies van der Rohe - Vila Tugendhat v Brně Mies van der Rohe - Vila Tugendhat v Brně Petr Pelčák

Tato kniha je spíše odborného charakteru, ale líbila se mi. Dokážu si lépe představit, jak vila vypadá.

07.11.2021 4 z 5

Psi Psi Helen Exley

Moc hezky zpracovaná knížečka s krásnými citáty o psech. Je doplněná o roztomilé fotografie.

07.11.2021 4 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Občas jsem byla z děje zmatená, jinak dobré.

06.08.2021 3 z 5

Vyhnanství Vyhnanství Erin Hunter

Konečně jsme se dozvěděli, kdo je zrádce. Tento díl byl zase něco nového než jsme u této série zvyklí, ale líbil se mi.

05.05.2021 4 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Ze začátku jsem byla dost zmatená, ale líbí se mi začátek nové záhady.

21.03.2021 3 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Každým dílem mě to baví víc a víc.

12.03.2021 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Zajímavé čtení, které vás nutí přemýšlet, rozhodně doporučuji.

01.03.2021 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tak tohle nedoporučuji, vůbec mě to nebavilo. Musela jsem se nutit, abych to dočetla...

27.02.2021 1 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tento díl mě bavil zatím nejvíc, už tam byla pořádná akce. Děj mě chytil už od začátku a do konce nepustil.

10.02.2021 4 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Bylo zajímavé se ponořit do světa okolo vlaků, ale líbilo se mi to.

04.02.2021 4 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Rozhodně je to lepší než první díl. Bavilo mě to, doporučuji.

24.01.2021

Matka Matka Karel Čapek

Zajímavé čtení s překvapujícím koncem.

24.12.2020 3 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Rozhodně nejlepší kniha z povinné četby.

23.12.2020 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Zajímavá kniha s nečekaným koncem.

10.12.2020 4 z 5