Zvrátené srdce

Doktorka Kay Scarpettová pracuje na ďalšom prípade – na mieste činu v Cambridgei v štáte Massachusetts, keď jej v mobile zaznie výstražný tón. Medzi ostatnými esemeskami sa jej zjaví link a zdá sa, že jej ho poslala jej neter Lucy, odborníčka na počítače. Ale ako je to možné? Pod linkom je video a na ňom záznam Lucy takmer spred dvadsiatich rokov. Doktorka Scarpettová dostane aj ďalšie videá a dozvedá sa o neteri hrozivé tajomstvá. Ocitá sa v nesmiernom chaose a izolácii, je zmätená a ustráchaná, nevie, na koho sa obrátiť. Nemôže to prezradiť manželovi Bentonovi Wesleymu ani svojmu partnerovi, detektívovi Petovi Marinovi. Dokonca ani samotnej Lucy. Kay Scarpettová napriek tomu neprestáva pracovať na prípade v bohatej cambridgeskej štvrti, kde našli zavraždenú mladú ženu, dcéru známej hollywoodskej režisérky. Na mieste činu v uzatvorenej dodávke objaví aj zvláštny predmet, ktorý môže mať súvislosť s prípadom. Kto za tým stojí? Môže to byť FBI, ktorá vtrhla na Lucin pozemok a snaží sa proti nej vykonštruovať nejaký prípad, aby ju dostala za mreže? To všetko a videá z minulosti hrozia, že zničia celý svet doktorky Scarpettovej aj tých, ktorých má rada....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351262/zvratene-srdce-4Aq-351262.jpg 3.215
Série:

Kay Scarpettová (23.)

Originální název:

Depraved Heart (2015)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Ikar (SK)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
postrach
29. června

Autorka napsala lepší knihy.Tato se mi zdá zdlouhavá,vleklá.....Moc mě nechytla,nedaří se mi prokousat a to zbývá do konce třista stran....Snad závěr nezklame?Nakonec prozatím odkládám do neurčita.

Janaves
06. června

Tento díl mě bohužel nebavil. Přečetla jsem ho jen abych ho přečetla... Myslím, že autorka umí lépe...

pinkpop
05. května

Knihy o Kay čtu už spíše ze setrvačnosti... Díl od dílu mi to přijde slabší.
Neuvěřitelně dokonalá Kay a naprosto mě iritující Benton - nechápu, že se ještě nerozešli, po všech těch tajemstvích, co v každém díle díky práci u FBI má a s Kay a případy souvisí :-) Ještě že to tam zachraňuje Marino, normální vtipný smrtelník :-)
Každopádně mě tentokrát potěšily krátké kapitoly a souvislý děj.

Jo a líbilo by se mi, kdyby už taky nějaký díl byl o někom jiném, než o Carrii :-D

intelektuálka
18.11.2017

Další z případů soudní patoložky Kay Scarpettové tentokrát zasahuje hluboko do její rodiny. Řešení je spletité a ani závěr nás příliš neuklidní. Kdo má tuto autorku rád, určitě si přečte.

zazvorka
31.10.2017

Mám tuto sérii ráda, tahle knížka ale patří k těm slabším. Na můj vkus příliš překombinované...

petrarka72
22.08.2017

Asi jsem Cornwellovou přesycená. Navíc tohle rozhodně není její nejlepší kniha. Na dvousté stránce zjistíte, že se prozatím odehrály jen dvě věci hodné zaznamenání...