Zvrátené mesto

Mesto Hlohovec je známe aj ako mesto ruží. Ruže však majú občas príliš ostré tŕne... Adam a Štefan sú bratia, ktorých viaže viac ako len pokrvné puto. V ich životoch, donedávna takých jednoduchých a pokojných, sa udejú veci, aké by nikdy nepredpokladali. Ocitnú sa vo víre udalostí, ktoré zasiahnu aj ich bezprostredné okolie. Tajomstvá, lži a najmä rýchly sled udalostí nenechá nikoho na pochybách, že sa deje niečo strašné. Prichádza čas, keď sa každý pozrie realite do očí. Všetko začína zmiznutím mladej ženy. Ako sa mohla len tak stratiť bez akejkoľvek stopy? Nikto z jej okolia ani najbližších netuší, čo sa v skutočnosti deje. Ani Lucia, ktorá sa preberá v tme... ale čoskoro sa musí postaviť diablovi tvárou v tvár....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350096/zvratene-mesto-uRd-350096.jpg 51
Thrillery
Vydáno · Art Floyd

Kniha Zvrátené mesto

LayaMei
30.09.2017

Táto útla kniha v sebe skrýva veľmi pútavý príbeh, ktorý vám nedá vydýchnuť. Získala si ma už po niekoľkých stránkach a za deň som ju mala prečítanú. Psychológia postáv, ich osudy, to všetko mnou pohlo a autor vytvoril ľahko uveriteľný model spoločnosti, čím ma prinútil zamyslieť sa nad tým s kým žijem, a kto žije v mojom okolí. Postavy a ich jednotlivé príbehy sa postupne, nenásilným spôsobom, prepojili a všetko to vyvrcholilo v nečakanom a strhujúcom závere.
Presne takto si predstavujem dobré čítanie a skvelé spracovanie psychologického trileru!

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Autor knihy

Jakub Mišči