Nová civilizace

Nová civilizace https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28487/nova-civilizace-28487.jpg 4 27 4

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha osmá, část I. "Ať mysl tvá, Vladimíre, a mysl ostatních lidí zkusí Boží výtvory a Jeho touhu. Tehdy tvůj život a život lidské společnosti vytvoří jiný program."

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ,

Новая цивилизация , 2005

ditul
03.03.2024 5 z 5

Nejvíce se mi líbil obraz z budoucího života o Miliardáři.

DYRKA98
30.11.2022 5 z 5

Kniha byla zajímavá jako předchozí díly.

Elea
22.08.2022 2 z 5

Kniha jen doplňuje a upřesňuje informace z prvních knih série, včetně opěvování Putina a zdůrazňování nadřazenosti Ruska.

vlkcz
18.06.2018 3 z 5

To je hrozné, jak autor ty skvělé myšlenky devalvuje. Hlavně těch zhruba 30 stran od 70. stránky je utrpení. Jakmile se začne zabývat plány, jak Anastasiiny myšlenky realizovat, tak kupí jeden logický rozpor na druhý. Fajn, vytvoříme rodové statky, na kterých nám vyroste, co potřebujeme, budeme osvobozeni od daní. Z čeho pak asi bude živ ten stát, který bude muset financovat tu "skvělou Rudou armádu"? A jak se šikanózní a člověkem pohrdající prostředí této armády, které dožene k sebevraždě 2 tisíce mladých mužů ročně, srovnává s ideály, které Anastasia představuje? Ano, máme řešení, z Ruska teče ropa, ta to zaplatí. Ale autorovi asi uteklo, že ta ropa neteče ze země sama. A kdo ji tedy bude těžit, když každá práce, kromě budování rodového statku je podle něj prací otrockou? A samostatnou kapitolou je jeho velebení moudrého vládce, Vladimíra Putina, kterému ale jeho okolí nedodává správné informace a on tak nemůže činit správná rozhodnutí, takže mu nezbývá, než osobně či přes rodinu kontrolovat desetinu rozpočtu Ruska. Skvostná je také naprosto nezpochybnitelná vina západu na korupci v Rusku. Jako by o ní nepsal už třeba Čechov.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950