Anasta

Anasta https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121411/mid_anasta-Odu-121411.jpg 5 24 6

Zvonící cedry Ruska série

< 10. díl

V hloubi sibiřské tajgy kráčí paloučkem malé dítě a usmívá se. Nic jej nestraší, nikdo na něj neútočí, naopak zvířata jsou připravena na první jeho povel ihned přijít na pomoc. Jako nástupce královského rodu kráčí malinký člověk svým panstvím. Se zájmem pozoruje život brouků, veverek a ptáků. Prohlíží si květiny, ochutnává byliny a plody. Až vyroste, bude tento krásný svět zdokonalovat. A kde je v tuto chvíli vaše dítě? Jaký vzduch dýchá? Jakou pije vodu? Čemu se bude věnovat až vyroste?... celý text

Literatura světová

Vydáno: , Zvonící cedry

Анаста , 2010

ŠafránkaFénix
ŠafránkaFénix
09.03.2024 5 z 5

Celá série těchto knih mne velmi oslovila. Přečetla jsem je jedním dechem, jsou velmi čtivé. Pomocí těchto knih jsem dostala odpovědi na své životní otázky. Děkuji spisovateli za jejich napsání. Byly mi velkou životní inspirací. Díky nim jsem opět získala radost ze života a životní směr svého žití. Děkuji za celou sérii těchto knih, které jsem směla číst.

ditul
ditul
03.03.2024 5 z 5

Těším se na 9. díl, o kterém se autor zmiňuje, že ho píší lidé sami..
*"Ruším předpovězené peklo na zemi." Tuto větu pronesla poustevnice z tajgy Anastasia. Myslím si, že by bylo vhodné, aby většina lidí žijících na Zemi pronesla něco podobného a uskutečnila patřičné činy. Dnes je to životně nutné.

DYRKA98
DYRKA98
26.01.2023 5 z 5

Tak jsem dočetla poslední knihu ze série. Upřímně je mi líto, že už to byla poslední kniha.

Elea
Elea
24.08.2022 3 z 5

Celá série obsahuje řadu hodně zajímavých myšlenek, ale přece jen si myslím, že na jejich podrobné vysvětlení stačily 4, max. 5 knih. V rozsahu 10 knih se řada údajů mnohokrát opakovala a dovysvětlovala.

Jajina564
Jajina564
03.10.2020 5 z 5

Krásné pohlazení pro duši....

vlkcz
vlkcz
12.09.2019 4 z 5

Po třech letech konečně dočtena celá série.
Anasta je osvěžující hlavně v tom, že se dotýká obecného lidství a chybí tam, jinak časté, zmínky nadřazenosti a vyvolenosti Ruska. Taky autor, zdá se, pochopil, že Rusko není ovládáno osvíceným panovníkem Vladimírem, ale jede v tom úpadku se zbytkem světa.
Celkově ale musím říct, že má smysl číst jen do Prostoru lásky, další díly v podstatě již jenom opakují a rozřeďují to, co se píše v těch prvních třech knihách.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950