Zvol si vlastní životopis

Zvol si vlastní životopis https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313592/bmid_zvol-si-vlastni-zivotopis-Kcy-313592.jpg 4 12 2

Fanoušci seriálu Jak jsem poznal vaši matku a Barneyho Stinsona jistě tuší či vědí, že Neil Patrick Harris nemůže být nudný člověk, jaký by napsal tradiční či suchý životopis. Název jeho biografie odkazuje k tzv. gamebookům: čtenář se sám stává hlavní postavou knihy, tedy Neilem Patrickem Harrisem, a může se na konci každé kapitoly rozhodnout podle nabízených možností, kde bude ve čtení/životní dráze NPH pokračovat. Vydává se tedy z malého amerického města do světa televize, filmu, broadwayského muzikálu; učí se magii; získává první erotické zkušenosti; objevuje sám sebe a svou sexuální orientaci; žení se a má děti; dosahuje úspěchů u kritiky i diváků. Harris ve své knize nejen rekapituluje svou úspěšnou hereckou dráhu, nemlčí ani o svých neúspěších, a neváhá odkrýt své soukromí, pokud tím může povzbudit lidi, kteří jen obtížně hledali sami sebe nebo se museli vyrovnávat s předsudky okolí.... celý text

Literatura světová , Biografie a memoáry

Vydáno: , Argo

Choose Your Own Autobiography , 2014

mondulinecka
26.03.2023 5 z 5

It´s gonna be legen wait for it dary! Ou jeee. Neila jsem si oblíbila hlavně pro jeho roli Barneyho Stinsona. Bylo super probrat se jeho životem s možností zvolit si podle sebe, jak se bude jeho život i kariéra odvíjet. Nejdřív jsem to prošla poctivě s odkazem na další stránky a pokračování dle mých rozhodnutí, pak jsem to projela celé, aby mi neuniklo nic. Mám rada tuto interaktivní formu, ať už u knih, nebo třeba her. A rozhodne to stalo za to!

veru_nedvedova
10.02.2017 5 z 5

Skvělý životopis. Doporučuji všem kdo mají rádi seriál Jak jsem poznal vaši matku.
Psáno zábavnou formou takže vy si vyberete, jaký život prožijete.
Jedním slovem: Boží!

homosexualita životopisy, biografie herci zfilmováno – TV seriál gayové

Neil Patrick Harris
americká, 1973
2019  87%Kouzelnická parta
2019  82%Kouzelnická parta – Příběh druhý
2016  88%Zvol si vlastní životopis

Kniha Zvol si vlastní životopis je v