Zvířátka ve vánočním lese

Zvířátka ve vánočním lese https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351527/bmid_zviratka-ve-vanocnim-lese-AJQ-351527.jpg 4 22 4

Myška, jezevec, sova, liška, drozd, zajíčci a babička prožívají ve vánočním lese různá dobrodružství, dokud se všichni nesejdou u jesliček…Vánoce mohou začít! Půvabné vyprávění s malebnými ilustracemi pro nejmenší čtenáře.

Pro děti a mládež Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Tales from Christmas Wood , 2015

LunaL.
13.10.2023 4 z 5

Kratke, hezke pohadky, ktere na sebe navazuji. S vanocni atmosferou. Nechybi peceni cukrovi, betlem, ale hlavne pratele, bez kterych by i ve Vanocnim lese bylo smutno!

blebuska
30.12.2021 5 z 5

Krásné pohádky o zvířátkách v lese v čase Vánoc, ideální na čtení před spaním. Ilustrace jsou kouzelné. Vřele doporučuji

muchomurka
20.03.2021 3 z 5

Knížka má krásné, něžné ilustrace, které úplně navnadí na zimu a Vánoce. Co se týče příběhů to už bylo slabší. Nadpisy evokovaly jednotlivé příběhy a první dva tři tak i vypadaly, ale ostatní pak na sebe navazovaly, a ty první jak kdyby nebyly propojeny s ostatním příběhy v knížce. I když na konci asi trošku byly. Bylo to zvláštní.
Čekala jsem něco víc, ale i tak to bylo pěkné čtení na přivolání vánoční nálady.

1Pomněnka
17.12.2019 5 z 5

Krásná Vánoční knížka pro děti. Nelituji, že jsem koupila :)

Autorovy knížky

Suzy Senior
britská
2017  79%Zvířátka ve vánočním lese

Kniha Zvířátka ve vánočním lese je v