Zvířata Evropy

Zvířata Evropy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34212/bmid_zvirata-evropy-DzI-34212.jpg 5 5 2

Nádherný fotografický atlas je klíčem k poznávání nejběžnějších divoce žijících savců, obojživelníků a plazů z celé Evropy v jejich přirozeném prostředí. K profilu každého živočicha patří i mapka s vyznačenou oblastí výskytu. Názornou představu o velikosti zvířete poskytuje porovnání s rukou nebo postavou dospělého člověka.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Slovart (ČR)

Wild Animals

Sidonka3
13.05.2021 5 z 5

Jeden z nejlepších brožovaných atlasů evropských zvířat, který patří k tomu nejkvalitnějšímu, co bylo na podobné téma vydáno. Podrobnosti už si nevybavím, ale byla jsem kdysi uchvácena.
Dala jsem pak neteři H., tehdy jí byly snad jen tři roky, a protože chodí rády se švagrovou do přírody, stala se H. i díky téhle příručce machrem na přírodopis. Doporučuju si tuhle brožovanou krásku pro lidi různého věku pořídit alespoň v městské knihovně, určitě stojí za nahlédnutí. Menší děti samozřejmě potřebují při zkoumání knížky spolupráci s rodiči, ale podle zkušeností ve své rodině jí doporučuju všem bez ohledu na datum narození.
Slovart umí, vydal kapesních atlasů víc, například pěkně zpracovaný přehled stromů nebo ptáků, které se povedly též.

rašule
21.07.2013 5 z 5

Krásné fotky četla jsem jen málo

2007  100%Zvířata Evropy
2012  80%Mořské pobřeží