Našiel sa zajačik

Našiel sa zajačik https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287717/bmid_zvieraci-zachranari-nasiel-sa-zajac-ewc-287717.jpg 4 83 17

Malá Sára nájde pri ceste vyhodenú škatuľu s malým zajačikom. Otecko zavolá zvieracím záchranárom, ktorí si poňho prídu. Opusteného chlpáčika prezrú a odvezú na miestnu záchrannú stanicu. Sára po návšteve záchranárskeho centra zorganizuje v škole charitatívnu akciu, aby vyzbierala peniaze pre tamojších zverencov. Nájdený zajačik Mafi ju očarí a Sára už nemyslí na nič iné. Podarí sa jej presvedčiť rodičov, aby si ho vzali domov? Krásny príbeh o ľuďoch s dobrým srdcom, ktorí pomáhajú zachraňovať zvieratká, je napísaný podľa skutočnej udalosti.... celý text

bee88maja
bee88maja
21.10.2022 3 z 5

Pro malé čtenáře jako dělané. My jsme knihu využili k čtení před spaním, nebo jako námět pro hlasovou zprávu, když je někdo z nás mimo domov. Kniha obsahuje i ilustrace. Milé dílo.

Vicusss
Vicusss
21.11.2021 5 z 5

Knižku som kúpila 8-ročnej slečne a pred darovaním som si ju zo zvedavosti prečítala. Je to naozaj krásny a zaujímavý príbeh, páči sa mi, že je podľa skutočnosti. Veľmi príjemné a jednoduché čítanie, ako stvorené pre milovníkov zvierat. Verím, že aj ostatné časti sú podobnej kvality, no zajačika som vybrala lebo sama mám doma zajkov :)

Abukšákul
Abukšákul
13.01.2021 5 z 5

Všechny příběhy se šťastným koncem se točí kolem záchrany nebohého zvířátka. Jinak tomu nebylo ani v téhle o králíčkovi. Příjemné večerní čtení, klukům se líbila, zvládnou i 2há 3tí třída sami. Můžeme doporučit.

GaleW
GaleW
06.10.2019 5 z 5

Moc krásná, povedená knížka. Sára je sympatická a šikovná holčička. Rády čteme příběhy se šťastným koncem.

Alizon
Alizon
30.09.2019

Tato kniha (a vubec cela serie pribehu se stastnym koncem) ma u me jedno velke plus - dcera si konecne cte sama a jako velkou milovnici zviratek ji tato serie moc bavi. Ano, je to trochu pres miru, az moc dramaticky natazene a az moc poplatne anglickemu prostredi, ale ... celkove roztomile a dcera tuto serii miluje (uz mame zviratek asi 8 a pri kazde navsteve knihkupectvi prosi o dalsi ) ... takze doporucuji vsem rodicum, kteri maji doma milovniky zvirat. Bohuzel jsou v knihach obcas chyby ... nejake to nesmyslne slovo navic (coz mi dcera vzdycky prijde nahlasit - takze zase dobry test pozornosti male ctenarky:), korektor praci asi trochu odbyl.

Elicaj
Elicaj
21.09.2019 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série. Líbil se mi příběh malého králíčka.

velociraptor
velociraptor
01.03.2019 4 z 5

Knížku čtu mé 7 leté sestřičce. A moc se jí to líbí.

Lucif
Lucif
23.02.2019 5 z 5

milujeme Pribehy se stastnym koncem, nektere cteme uz po nekolikate

petshopačka
petshopačka
28.07.2017 5 z 5

Příběh o zachráněných králíčcích se mi moc líbil, malá Sára najde u cesty králíčka.

keksik4
keksik4
24.02.2017

Tak upřímně...já u této knihy trpím a celkem lituji, že jsem dceru (8 let) nenechala číst si ji samotnou, ale obětavě se nabídla k večernímu předčítání. Jako příběh to je hezký, roztomiloučký, dcera je nadšena a o to jde, konečně kniha je primárně určena pro děti, ale já si nemohu pomoct a konkrétní informace mi připadají trošku přes míru a příběh tak nějak zbatečně natažený. Možná proto, že u nás v ČR by celá situace asi probíhala docela jinak, takže mi nezbylo, než k celému příběhu přistupovat stejně jako ke sci-fi: hezký, ale nepravděpodobný. Ovšem malé čtenářce ji klidně pořiďte, bude se jí líbit.

veverka2012

Suprová knížka okrálíčkovi

efka.saf
efka.saf
14.12.2015 4 z 5

Velice roztomiloučké :). Ačkoliv jsem po této zvířecí sérii sáhla kvůli práci, čtení si užívám :). Příběhy jsou jednoduché a zároveň pro děti daného věku pěkně poučné. Celou dobu čtení knihy (asi hodinu?) jsem ale přemýšlela, proč adopce zvířátek neprobíhá i u nás tímto způsobem... ale možná to bude proto, že by málokdo prošel takovým přísným sítem ;-). ... a rovněž jsem si uvědomila, jak u nás můj vlastní králíček asi těžce strádá :).

ufounek17
ufounek17
25.09.2015 5 z 5

Koupila jsem knížku dceři a dřív než jsem jí to dala, jsem jí jedním dechem přečetla...krásná knížka pro děti...

Zajíček
Zajíček
23.09.2015 5 z 5

super kniška

Jity-Lovies
Jity-Lovies
09.06.2015

Velmi krásná, dětská kniha s velmi zajímavým příběhem :)
Ráda jsem si jí přečetla, a to je mi už 19

Mikik
Mikik
19.03.2015 5 z 5

Pro děti nádherný příběh, celá tahle série příběhů se šťastným koncem je moc krásná. Líbí se mi i zasazení do dnešní doby, kdy se děti dozvědí, že různé informace, jako třeba číslo záchranné stanice pro zvířata, si můžou najít přes internet, což dnešní děti jistě potěší. Důležité je, že příběh končí dobře, naučí dítě se starat o zvířátka a na konci přidá pár zajímavostí.