Zvěrolékař v povětří

Zvěrolékař v povětří

James Herriot, pevně upnutý v bezpečnostních pásech v kokpitu leteckého trenažéru, musel vyměnit své civilní holínky a manšestrové kalhoty za boty ze skopovice a neforemnou leteckou výbavu, ale novou profesi nenalezl. Nakonec RAF musely přijmout na jeho stanovisko... Další svazek jeho pamětí zastihuje autora snícího o dni, kdy se bude moci vrátit ke své ženě Heleně a k malému synkovi, společníkovi a veterináři Siegfriedovi, věčnému studentu Tristanovi - a všem starým přátelům z Darowby - dvounohým i čtyřnohým. Herriotova knížka je vyprávěním o úspěších i omylech, o životních výhrách i klopýtnutích, s nimiž se každý musí vyrovnat ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31500/zverolekar-v-povetri-31500.jpg 4.678

Zvěrolékař (6.)

Vet in a spin

Literatura světová
Vydáno:, Baronet

Další skvělá kniha z pera Jamese Herriota, která ani tentokrát nezklamala.

Riccia
10.08.2017

Další milé a laskavé vyprávění od mého oblíbeného autora, které čtenáře zavádí do staré dobré Anglie v době, kdy veterinář Jim slouží u královského letectva a vzpomíná na svůj milovaný Yorkshire.

akdar72
02.03.2016

Moje první kniha od pana Herriota. Moc příjemné oddychové čtení. Lehce úsměvné a plné zamyšlení... Těším se na další, která bude k dispozici v knihovně :-)

Argoth
08.09.2015

Opět jedna ze spousty skvělých knih od Jamese Herriota, ve které jsou krásné historky z veterinární praxe psané životem. Tentokrát je kniha smíšená s historkami z válečné doby, kdy Herriot slouží v královském letectvu a vzpomíná na svůj život doma v Yorkshire. Určitě doporučuji k přečtení, kniha je psána zábavnou formou a nudit se nebudete.

Amaranta
18.03.2012

Tady mi trochu vadilo, jak šroubovaně se mísil nový svět války se vzpomínáním. Sice se chtěl Herriot věnovat praxi veterináře a vzpomínat povětšinou na ty lepší chvíle, ale líčení výcviku letce a válečné situace byly mnohdy zajímavější - hlavně proto, že posouvaly děj dopředu.