Zvěrolékař má namále

od:


KoupitKoupit eknihu

J. Herriot opět vypráví zejména o lásce, přátelství a oddanosti - k lidem i ke zvířatům. Vtipně vykresluje krušný život veterináře ve tvrdé yorkshirské krajině. Zvěrolékař už dokonale srostl s drsnou krajinou yorkshirských blat a získal si oblibu zdejších svérázných obyvatel. Oblíbili si ho však nejen lidé, ale také jeho zvířecí pacienti. V Darrowby už má zavedenou veterinární praxi a neustálé trampoty se zvířecími pacienty a někdy i s jejich lidskými majiteli už bere s laskavým humorem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31700/zverolekar-ma-namale-31700.jpg 4.7138
Série:

Zvěrolékař (3.)

Orig. název:

Let sleeping vets lie

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
110022
08.09.2018

Ani tato knížka od Jamese Herriota nezklamala. Super zábavné čtení, které mohu jen doporučit.

Dagros
11.05.2018

Další skvělá knížka od Jamese Herriota. V komentářích k jeho knížkám bych se opakovala :) . Úžasné pohodové čtení.

Phoenix16.cz
26.04.2018

Povídky jako takové jsou opět skvělé. Co mi ale na knize vadilo jako takové je, že jsem prakticky všechny příběhy četla už v jiných knihách.

kní
30.05.2017

Tuhle knihu jsem si naordinovala jako první pomoc - měla jsem totiž taky namále - depresi jak Macocha - kterou jsem si navodila přečtením knihy Zlomek celku... Herriot je živá voda: ..."A když Carmody projížděl po hlavě, obličejem dolů, skrze třetí kravinec, začal jsem ho mít rád."... Ne, ještě není čas se vším skoncovat, ten provaz i rozviklanou stoličku sousedům vrátím a zajdu radši do knihovny!

MissiPippi
15.12.2016

Tyhle miniepizodky ze života zvěrolékaře jsou plné lásky ke zvířatům, lidem i přírodě. Běžné obyčejnosti, kterých si málokdy všímáme, jsou rozmanitě a krásně popsány laskavým slohem. Je to psaní, které vás pohladí na duši i v nejtěžší melancholii. Žádně sladkobolné řečičky, kterými se dá rychle otrávit, to v žádném případě nejsou. Jedná se o plynulá slůvka, který se vám pomalu, ale jistě dostávají pod kůži.

Mé druhé setkání s vyprávěním pana Herriota. A ačkoliv se nějaké epizody opakovaly, vůbec jsem neměla problém to s chutí přečíst znovu. Opět se k němu ráda vrátím a rozhodně plánuji pořízení do knihovničky. Knihy o zvěrolékaři jsou jedny z mála věcí, které na mě platí pro zahnání chmur.

Madi
04.03.2015

Moje první setkání s panem Herriotem a jeho veterinární praxí.
Ideální čtení pokud máte blbou náladu a nechce se vám nic dělat, protože tyhle příběhy vám zaručeně náladu zvednou a vykouzlí přiblblý úsměv na tváři.

SalomeH
02.09.2014

Další pokračování zvěrolékařských historek. Tentokrát byl poměr sentimentálních a veselých příběhů trochu víc ve prospěch těch sentimentálních.

zuzlajs
05.03.2014

Prostě James Herriot. Nikdy nezklame! Úžasné čtení pro pohlazení na duši a úsměv na rtech.

J.angel
21.03.2013

Před 5 roky se mi do ruky dostala tato první kniha ze série "Zvěrolékař" ...Mohu s klidem říci, že knihy z této serie patří k mým nejmilejším a nejoblibenějším, na které nedám nikdy dopustit! Číst tyhle všechny knihy byl pro mě neskutečné ohromující a vtipný zážitek, který si doufám, ještě zopakuji!