Zvedavý vianočný anjelik a iné príbehy

Zvedavý vianočný anjelik a iné príbehy https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260150/bmid_zvedavy-vianocny-anjelik-uA6-260150.jpg 5 29 10

valda
26.05.2023 3 z 5

Krátká knížečka pro děti s několika vánočními příběhy. Je v ní spousta obrázků a všechny příběhy i obrázky jsou takové to pohlazení na duši, stejně jako když si večer zalezete pod peřinu a upíjíte horké kakao. :-)

Ruxandra
09.12.2022 5 z 5

Když jsem byla malá, tato vánoční knížka byla má oblíbená, především jsem si oblíbila krásné ilustrace. Teď jí čtu další generaci a opět má úspěch.

Štěpinambura
01.02.2022 5 z 5

Hezká, milá a malá knížečka.

lucindaaiko
18.11.2020 5 z 5

Moje nejoblíbenější knížečka z dětství, společně s Tulením touláním.

Sarajana
19.07.2018 4 z 5

Pěkné pohádky.

Znedla
20.04.2018 4 z 5

Tři Vánoční pohádky plné andílků, zvířátek, dárečků a spokojených dětí doplněné milými ilustracemi - jen v tom druhém příběhu mi Ježíšek přišel trochu "šmrncnutý" Dědou Mrázem a Santou :-).

Knížečku jsem vzala dětem do čekárny na ORL a přečetli jsme jí celou - já si alespoň splnila další Výzvu 2018 - Kniha s Vánoční tematikou :-).

Lucissia
14.12.2016 5 z 5

Krásná, milá knížka, která nám zpestřila dnešní večer. Pěkné povídání o andělíčcích a musím vyzdvihnout půvabné ilustrace, které mě vrátily do dětství. A tak, jako se kdysi líbila mně, líbila se i synovi. :-)

Temný snílek
29.08.2015 5 z 5

Jednotlivé pohádky nám ukazují jiný příběh o tom, kdo nám nosí dárky pod stromeček. V prvním naděluje svatý Mikuláš a andělíčci mu pomáhají s balením, pečením cukroví a zlacením ořechů. V druhém je to Ježíšek, který však až příliš nápadně připomíná Dědu Mráze nebo Santa Clause. A ve třetím to jsou samotní andělíčkové, kteří nejen že vše připravují, ale k tomu je svatý Petr posílá roznášet dárky do rodin s dětmi.

„Všetečný vánoční andělíček a jiné příběhy“ je nádherná knížečka pro malé děti, která se také hodí k předčítání před spaním. Rozhodně doporučuji, protože z jejích stránek na vás dýchne kouzlo vánoční atmosféry.

Jeanie
18.10.2013 5 z 5

Dostala jsem jí v dětství k Vánocům a dodnes ji mám schovanou :-)

dark.ma93
23.12.2012 5 z 5

Moje oblíbená dětská knížka :=) Skvěle ladila k Vánocům.