Zuzanka u kolotočů

Zuzanka u kolotočů https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297953/bmid_zuzanka-u-kolotocu-l5q-297953.jpg 4 13 4

Osice
18.08.2020 3 z 5

Tak jsem se těšila na další Zuzanku a teď jsem z ní dost rozpačitá. V neděli jsme byli na pouti, tak proto vzbudil u Barunky (4 roky) zájem právě tento díl. … Zuzanka by tak moc chtěla navštívit všechny atrakce, o kterých jí vyprávěla sousedka, jenže maminka ani tatínek jít nechtějí, protože mají plno práce. Naštěstí je tu ještě dědeček. … Zarazil mne v první řadě nepovedený překlad. Nesmyslná slova a divně znějící věty, nad kterými jsem se při čtení pozastavovala. To je pro mne vždy signál, že něco není v pořádku. Když jsme se pak večer začetly do Uprchlíka na ptačím stromě (O. Sekora) a já mohla obdivovat lehkost, s jakou text plynul, tak jsem si říkala, že tohle jsem u Zuzanky nezažila ani omylem. V druhé řadě mne zarazil příběh samotný. Pejsek Ňufka je Zuzančin velký kamarád a je zvyklý ji všude doprovázet. Ale tahat psa na kolotoč a do domu hrůzy mi už přišlo fakt moc. Doufám, že příště kápneme na lepší díl:-)

MOu598
15.05.2017 4 z 5

Jde o šestý díl Zuzanky a ...
Hezké obrázky pro malé děti, strohý text ale stačí.

ThrisaManx
22.05.2016 5 z 5

Tento díl Zuzanky jsem měla ze všech nejradši.

ThrisaManx
22.05.2016 5 z 5

Tento díl Zuzanky jsem měla ze všech nejraději.