Zuzanka a její pes

Zuzanka a její pes https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449879/bmid_zuzanka-a-jeji-pes-MUP-449879.jpg 5 17 6

Příhody 6-leté holčičky a jejího pejska. Kniha obsahuje tyto příběhy: Zuzanka a její pes Ňufka, Zuzanka u strejdy Fandy, Zuzanka na břehu jezera, Zuzanka na trhu, Zuzanka se stěhuje, Zuzanka u kolotočů.

Macope
25.02.2024 4 z 5

Pěkné příběhy s krásnými ilustracemi, jako malá jsem tuto knížku měla moc ráda a teď se líbí mojí dcerce. Hvězdičku dolů musím dát za chyby v českém vydání.

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Knížky o Zuzance jsem jako dítě absolutně zbožňovala a ještě víc ty obrázky.

petraj30
18.06.2020 5 z 5

Další knížka, která patřila v dětství k mým nejoblíbenějším(asi všechny knížky v dětství patřily k mým nejoblíbenějším:-)).
Konečně nastala doba, kdy už mi děti začínají škemrat o nějakou pěknou pohádku (v karanténě je čtení přestalo bavit, protože jsme četli asi 6x denně kromě jiného)
Zuzanka byla v podstatě moje kamarádka, se kterou jsem usínala a všechny její zážitky a dobrodružství prožívala s ní. V knize byly nádherné ilustrace takže jsem si to jen nepředstavovala:-)
Zuzanku a její příběhy začali předčítat ve školce před spinkáním, takže nevadí, když si to doma ještě jednou zopakujeme. Čekají nás ještě další Zuzančiny příběhy v jiných knížkách, takže máme zase hodně k přečtení. Můžu doporučit všem a nejenom dětem:-):-)

Fzuzik
12.02.2020 5 z 5

Jak já ji milovala jako dítě. :)

Jacinda
14.06.2017 5 z 5

Pohádka mého dětství...Ty ilustrace byly překrásné.

mischapida
15.11.2015 5 z 5

Nádherně ilustrovaná kniha mého dětství, která v knihovně čeká až na ni zase přijde čas.

Kniha Zuzanka a její pes je v