Zuby machairodů

Zuby machairodů https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68645/bmid_zuby-machairodu-1RM-68645.jpg 4 15 4

Vidlička
20.03.2024 5 z 5

Jé, to bylo tak krásně naivní!
Jistě by se našlo dost věcí, které by šly zkritizovat. Mě obzvláště iritovala Ira, kravička, docent jí ale naštěstí trumfoval.
Ale úžasností bylo pro mě víc. Od nádherných ilustrací, přes upírka Micíka, po edukativní formu...
Miluju scifi, miluju pravěk a tady je obojí. Navíc jsem zas děcko v osmdesátkách a je mi príma.

Tazz1
13.05.2021 5 z 5

Kniha, kterou jsem hltal coby kluk.

Znedla
22.09.2018 1 z 5

Parta čtrnáctiletých dětí se díky strýci jednoho z nich dostane z daleké budoucnosti až do hluboké pravěké minulosti. Bohužel po přistání dojde k poškození kosmické lodi a tak návrat domů nebude jen tak jednoduchý.....

Přečteno jako Výzva 2018 Kniha žánru, který běžně nečtete. No, louskala jsem jí celé prázdniny (mezi tím jsem přečetla spoustu jiných knih :-).)
Níže zmiňované děrné štítky mě také dost pobavily :-)).

zuzana4291
31.01.2018 2 z 5

Tuto knihu jsem četla díky výzvě. Jediné, co je na knize dobré je, že se dobře čte.
Sice je zajímavé, jaké měl autor představy, že se v hodně daleké budoucnosti budou používat děrné lístky.
Jinak bych řekla, že je to napodoběnina filmu "Cesta do pravěku". Tady bych to přejmenovala na knihu "Cesta z pravěku".

pravěk pro děti cestování časem

Jiří Mikula
česká, 1926 - 2004