Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30695/ztraty-a-nalezy-30695.jpg 4 25 4

Maminčina smrt, otcova závislost na alkoholu a navíc ještě nepochopitelné a nevysvětlitelné zmizení posledního blízkého člověka, starší sestry, to všechno jsou ztráty, které za krátkých patnáct let svého života Martina utrpěla. I na ni se však nakonec usměje štěstí v podobě lásky k báječnému Davidovi. Jenomže ani teď nejde všechno úplně hladce a navíc v pomyslné skříni stále straší staří kostlivci. Příběh plný napětí i krutých odhalení je určen mladým čtenářkám, ale ne jenom jim.... celý text

Ana72154
07.06.2019 5 z 5

Bohužel se potvrdila moje teorie, proč Pavla odešla.... Jak to asi dopadlo s Martinou a Davidem a jeho "úžasnou" babičkou?

Ann98
26.12.2017 5 z 5

Nemůžu tvrdit, že mě kniha vyloženě zklamala! Očekávala jsem více lásky jako je tomu u jiných knih. Bylo to zase něco jiného, co se zakládá na skutečnosti. Ne všechno vypadá v životě růžově a obě sestry se o tom přesvědčily. Obě mají v životě více ztrát než nálezů.

Adissek
03.02.2016 5 z 5

Výborná knížka, za jeden den přečtená.

sabca
02.07.2013 4 z 5

Opravdu jak je napsáno, kniha není pouze pro mládež. Příběh je od začátku do konce nabitý dějem. Martina si toho špatného prožila hodně. Doporučuji knížku přečíst a dospělým