Ztráty a nálezy

Maminčina smrt, otcova závislost na alkoholu a navíc ještě nepochopitelné a nevysvětlitelné zmizení posledního blízkého člověka, starší sestry, to všechno jsou ztráty, které za krátkých patnáct let svého života Martina utrpěla. I na ni se však nakonec usměje štěstí v podobě lásky k báječnému Davidovi. Jenomže ani teď nejde všechno úplně hladce a navíc v pomyslné skříni stále straší staří kostlivci. Příběh plný napětí i krutých odhalení je určen mladým čtenářkám, ale ne jenom jim....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30695/ztraty-a-nalezy-30695.jpg 4.119
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Ann98
26.12.2017

Nemůžu tvrdit, že mě kniha vyloženě zklamala! Očekávala jsem více lásky jako je tomu u jiných knih. Bylo to zase něco jiného, co se zakládá na skutečnosti. Ne všechno vypadá v životě růžově a obě sestry se o tom přesvědčily. Obě mají v životě více ztrát než nálezů.

Adissek
03.02.2016

Výborná knížka, za jeden den přečtená.

sabca
02.07.2013

Opravdu jak je napsáno, kniha není pouze pro mládež. Příběh je od začátku do konce nabitý dějem. Martina si toho špatného prožila hodně. Doporučuji knížku přečíst a dospělým

Lucka66
15.04.2012

Úžasná knížka! Všem doporučuji přečíst..ale na konci mi steklo pár slz..David je idiot