Ztracená nevinnost

Ztracená nevinnost https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33145/ztracena-nevinnost-33145.jpg 4 23 6

Když zmizí patnáctiletá dívka s malým dítětem, jemuž dělala chůvu, je Maddy Blakeová, sama matka tříleté dcerky, otřesena. Později, když se najde tělo mrtvé, ale dítě je stále pohřešováno, pociťuje zděšení. Policie vyslechne Maddyina manžela, učitele na střední škole, který byl před časem obviněn ze sexuálního obtěžování jedné ze studentek. I tentokrát Maddy odhodlaně vystoupí na manželovu obranu a hrdě čelí veřejnému mínění. Sled událostí ji však natolik vyčerpává, že vyhledá v nelehké chvíli útěchu u mladého kněze. Poté velkoryse, z náhlého popudu, poskytne dočasné ubytování rodině, která se ocitá v úzkých, jenže cizinci skrývají neblahá tajemství. Maddy posléze zjišťuje, že se na ni valí jedna pohroma za druhou. Rozpadá se jí manželství a muž, jehož by mohla milovat, je jí nedostupný. Nakonec se ocitá ve smrtelném nebezpečí, a klíčem k rozuzlení je ztracené dítě.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , BB art

Lost Innocents , 1998

evca7271
06.03.2019 4 z 5

Kniha se me moc libila.Byla napinava od zacatku,az do konce.

crazyslunicko
09.03.2018 5 z 5

Skvělá kniha nabitá dějem, se kterým se snad nikdo z nás nepotká. V podstatě nás příběh knihy směřuje k nějakému cíli a nakonec přijde nečekané rozzuzlení. Je to také o tom, jak rodina stojí při sobě a drží jako kámen. Ale co když je všechno jinak a někdo něco skrývá. Co když není všechno tak jak se zdá? Je opravdu manžel nevinný? A kde je unesené dítě? Proč ho někdo unesl? Jaká zvrácenost může zabít patnáctiletou holku? Kdo všechno lže? Kdo tomu příjde na kloub a kdo všechno zachrání?

items
28.12.2016 4 z 5

Trošku sladšie ako by mohlo byť, no vynikajúce!

gatear
02.04.2015 5 z 5

napětí, romantika - líbila se mi tato kniha, musím říct, že ke konci jsem knihu dost nerada odkládala. Určitě tuto spisovatelku opět vyhledám.

anah1
23.02.2015 4 z 5

Čtivá kniha s prvky detektivky a romance.

Kubíííína
30.06.2014 5 z 5

Strhující děj, velice dramatické, zkrátka velmi pěkná detektivka. Určitě si přečtěte:-)