Kdopak je ta zrzka?

Kdopak je ta zrzka? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173282/bmid_kdopak-je-ta-zrzka-CHK-173282.jpg 4 442 84

Zrzka série

Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku s těmi správnými kontakty. A je odhodlaná neustoupit ani o píď! Na své cestě za slávou však nečekaně potká o devět let mladšího Jacka Hamiltona – vycházející hvězdu všemi napjatě očekávaného seriálového trháku s nepřebernou škálou milostných zkušeností, bohatou fantazií a přímo vražednou dávkou sexappealu. Takové kombinaci by neodolala žádná! A tak není divu, že se i Grace navzdory rozumu začne situace vymykat z rukou a vášnivé dobrodružství brzy překročí hranice nevinného románku. Může začínající vztah zkomplikovat Graceinu slibnou hereckou kariéru? Dokážou společně překonat zrádná úskalí slávy? Podaří se Grace obstát v konkurenci zástupů Jackových fanynek? Vyrovnat se s nájezdy senzacechtivých novinářů? A především – budou schopni překonat několikaměsíční odloučení? Zvlášť když se kolem Grace začne ochomýtat její studentská láska Michael. Eroticko-romantický román... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

The Unidentified Redhead , 2013

Haňulec
16.09.2015 4 z 5

Moc pěkně napsaný příběh o jedné zrzce a jednom sexy chlapovi. Kniha je psaná jak vážně, tak i s humorem. Pokud váháte si tuto knihu přečíst, tak prosím neváhejte. Kniha opravdu stojí za to. :-)

Karolína18
21.08.2015 5 z 5

Nemůžu jinak, než dát pět hvězdiček. Kniha je neuvěřitelně vtipná a plyne s takovou lehkostí, že jsem si ani nevšimla, jak jsem se dostala na její konec. Okamžitě jsem musela sáhnout po dalším dílu. Co hlavní postavy? Grace je ztřeštěná mladá žena, kterou jsem si okamžitě oblíbila, snad díky její odzbrojující otevřenosti. Oproti ní je Jack neuvěřitelně vyspělý a kdyby to šlo vytvořím si doma jeho svatyni, jako by to udělalo spoustu jeho uvzdychaných fanynek. Dohromady tvoří smrtící bombu v podobě zničujících výbuchů smíchu a červenajících se tváří z TOLIKA erotických scén. Myslím si, že kniha rozhodně stojí za přečtení.

lenka5535
28.05.2015 4 z 5

No teda nasmiala som sa :-) fakt odporúčam. Uvoľnené, vtipné čítanie. Páči sa mi, že vo vzťahu neriešia blbiny. Že sa stále nikto neuráža, nehádajú sa, jednoducho si užívajú svoj vzťah. Som zvedavá ako to bude pokračovať.

LibraryGirl
17.05.2015 4 z 5

Trošku vtipu a hodně sexu:-) Příběh mě bavil a líbil se mi. Kdybych to četla ještě před Nabíječem, tak bych dala plný počet, ale bohužel už mám Nabíječe za sebou a ten byl trošku lepší. Chemie mezi Grace a Jackem prostě byla:-) Za mě poctivé čtyři hvězdy.

pe.tik
29.04.2015 5 z 5

Vtipné...pobavilo mě to více než Nabíječ

Kytiii
25.04.2015 3 z 5

Četlo se to dobře. Sem tam vtip. Nenáročná. Jen jsem nějak nepřišla na chuť hollywoodském u prostředí, takže o bod méně.

123.Iveetka
31.03.2015 2 z 5

No tak z téhle knihy jsem zklamaná. Kde je nějaká pořádná zápletka? Kde jsou nějaké vtipné scény? Sexuálních tam bylo až až, ale pořád se opakovaly, už jsem je pak i přeskakovala. Na Graceiny "kozičky" už jsem byla ke konci alergická. Dvě hvězdičky za Holly, Lanea a Rebeccu.

jitka7
28.03.2015 4 z 5

Všechny její knížky se mi líbí.... bohužel všechno srovnávám s Nabíječem a toho už nic nepředčí, ale co... je to přeci jiný příběh a mě se to i tak líbilo :) Zase jsem se příjemně pobavila

Makyt
23.01.2015 1 z 5

Tak u téhle knihy jsem docela trpěla, čekala jsem vtip jako u Nabíječe a Roštěnky, ale nic takového se nekonalo. Nudný a dost naivní příběh se spoustou nesrovnalostí ...nevím, jestli se přinutím k 2. dílu...Grace a její neustálá samochvála na její "úžasný" prsa a naopak stěžování si na svůj věk...prostě tady jen jedna hvězdička za Rebeccu, Lanea a Nicka :-)

Mikik
08.01.2015 4 z 5

Bohužel už né tak vtipné a skvělé jako nabíječ, ale nebylo to zase úplně zlé. Četlo se to poměrně dobře, vtip tam byl taky a dialogy postav byly super:-) Druhý díl si přečtu:-)

petrzel
03.11.2014 3 z 5

Nedočetla jsem to prostě sem se strašně nudila. nabíječ byl báječný třeba to někdy dám znova ,ale zatím mám dost jiných knížek.

mazzone
03.11.2014 4 z 5

tak u mňa jednoznačný favorit zo vsetkých Clayotonovej knižiek. za preklad knihy do čestiny dávam 100 bodov a obidva palce hore :D milujem hlavné postavy, zbožnujem Holly a dialogy, kde sa tie dve príšery doberali a podpichovali sa... sexu je tu veľa, na slabé žalúdky možno až príliš :D ale to je proste Claytonka

u mna po dlhej dobe kniha, na ktorú proste nedám dopustiť

tynka65
30.10.2014 2 z 5

Příběh 30leté herečky, která se snaží pokořit prkna co znamenají svět a pasáže jak vytržené z Fifty shades tu už prostě párkrát byly. Po přečtení recenzí jsem prostě čekala něco víc, to víc které jsem za celou dobu čtení knížky nenašla. No nebudu nad ní lámat hůl a dám jí ještě šanci s druhým dílem. :) Tak doufám, že mě tolik nezklame.

PomněnkaPrvní
12.10.2014

To byla ale příšernost. Hrdinka zcela neuvěřitelná, hloupoučká. A stejně tak asi autorka přistupuje ke svým čtenářkám. Nepochopily by asi napoprvé, že má Grace na sobě mokré plavky. Musí to zmínit zase. A za chvíli pro jistotu potřetí. A ty stupidní scény. On ji zve na vyjížďku, ale v garážích se řeší, jestli můžou jet jejím autem? Jí hlavu potentuje pták, ona z toho šílí, mydlí si vlasy na záchodech v jakési restauraci, spěchá domů... a pak jde vařit??? Cítí se pošpiněná a další bláboly, ale když konečně přijde domů, jde chystat večeři a drinky s hovínkama ve vlasech? No mám teď období romantických oddechovek, ale inteligenci jsem neztratila. Je tolik začínajících autorů, kterým odmítli vydat knihu. A pak vydají tuto slátaninu? Že by proto, že se její dudy, melouny, kozy, cecky třpytily?!

kacaaba
11.10.2014 4 z 5

Čekala jsem od této knihy trochu víc. Nabíječ mě hrozně bavil, ale tady jsem se chvilkama i nudila. Jsem zvědavá na pokračování.

Lenka.Vílka
21.09.2014 3 z 5

Dej - ok
Vyravecsky um - ok
Humor - vic nez ok
Proc nemohu hodnotit maximem? Proste to nejde...do prvni poloviny jsem nedokazala mit Grace v oblibe, lezla mi krkem, za to ubiram hvezdu (padla mi do oka az v druhe polovine, jenze...)...tim se dostanu k druhe polovine knihy, kterou bych svymi slovy popsala: "Mohl bys me uz konecne o*ukat, prosim?! (pardon, nechci tady byt sprosta)...to zacala byt trochu nuda (kdybych vedela, ze se nasi nadrzene krasce, jeji prani nesplni, asi bych i par stran preskocila a netrapila se kvuli svemu podvodu...ale celkove s primhourenyma ocima se i tahle cast dala (ale to neznamena, ue zustanu na ctyrech)...

trynitrix
27.08.2014 3 z 5

Takové lehké odpočinkové čtení, ne že by mě příbeh nezaujal ale něco mi v něm chybělo a nebo možná i přebívalo. Tak teď na dvojku uvidíme :-)

Ivy
24.08.2014 5 z 5

Na tenhle příběh prostě nedám dopustit. Třicítka, co se zamiluje do zajíčka a on ji také miluje? Ahh... to je potrava pro mou romantickou duši. Jistěže to svádí srovnávat s Nabíječem, ale no tak lidi je to úplně jiný příběh, jiné postavy, jiné vlastnosti postav. Nikdo by přece nechtěl číst Nabíječe v jiném městě znovu - to bylo zas keců jak je to neorginální adp... Jistěže taky mi delší dobu trvalo si oblíbit Grace, ale jakmile se dala dohromady s Jackem vzala jsem jí na milost :D.

bookcase
15.08.2014 3 z 5

Letní oddechovka, plno sexu a docela divná hlavní hrdinka. Třicítka, která se chová, jako by jí bylo šestnáct.

LilianaFalcon
23.07.2014 2 z 5

Ten styl psaní mě moc nebavil a nějak jsem se neuměla přimět mít ráda tu hrdinku...

sex láska humor erotika cestování Amerika herectví Valentýn

Alice Clayton
americká, 1950
2014  78%Nabíječ
2015  78%Hřebec
2014  75%Roštěnka
2015  79%Samec
2017  77%Sexy farmář

Kniha Kdopak je ta zrzka? je v