Kdopak je ta zrzka?

Kdopak je ta zrzka? https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173282/bmid_kdopak-je-ta-zrzka-CHK-173282.jpg 4 442 84

Zrzka série

Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku s těmi správnými kontakty. A je odhodlaná neustoupit ani o píď! Na své cestě za slávou však nečekaně potká o devět let mladšího Jacka Hamiltona – vycházející hvězdu všemi napjatě očekávaného seriálového trháku s nepřebernou škálou milostných zkušeností, bohatou fantazií a přímo vražednou dávkou sexappealu. Takové kombinaci by neodolala žádná! A tak není divu, že se i Grace navzdory rozumu začne situace vymykat z rukou a vášnivé dobrodružství brzy překročí hranice nevinného románku. Může začínající vztah zkomplikovat Graceinu slibnou hereckou kariéru? Dokážou společně překonat zrádná úskalí slávy? Podaří se Grace obstát v konkurenci zástupů Jackových fanynek? Vyrovnat se s nájezdy senzacechtivých novinářů? A především – budou schopni překonat několikaměsíční odloučení? Zvlášť když se kolem Grace začne ochomýtat její studentská láska Michael. Eroticko-romantický román... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

The Unidentified Redhead , 2013

Jája92
21.01.2022 2 z 5

Musím se přiklonit k těm čtenářům, kterým se příběh o dokonalé Grace a ještě dokonalejším Jackovi moc nezamlouval.
Dlouho se mi nestalo, abych četla o tak nesympatické hrdince, která má sebevědomí až na půdu, je naprosto bez chybičky a ještě prožívá jeden orgasmus za druhým.
I její vyvolený " Briťák " postrádal charisma, které je stěžejní u těchto typů knížek.
Stalo se mi poprvé, že mě víc bavilo čtení o vedlejší postavě a tou je Holly, mnohem víc by mě zajímal příběh o ní.

Kristy.Seb
13.11.2021 4 z 5

Na jednu událost je možný nahlížet že dvou úhlů pohledu. Člověk si to pi letec většinou zaonačí do podoby, která mu vyhovuje nejvíc.

Plot se přelejzá, až se k němu doleze.

Jack býk sexy a sladkej, o tom žádná. Graco bych Teda rozhodne neříká, že ji je 33 let. Bavil mě humor, který byl v knize. Celkem příjemně mě překvapilo, že na sex došlo až tak pozdě.

Eponka
10.11.2021 1 z 5

Za mě velice slabá knížka od autorky vůbec nevím jestli chci číst další díl. Grace je sice 33 ale tím jak se furt chválí a chová a mluví mi přijde tak na 15 :/ což není nic moc. Jinak od poloviny knihy jsme se musela nutit abych to vůbec dočetla. Za mě velká nuda a zklamání.

jinbr
07.05.2020 4 z 5

Příběh pěkný, zajímavý.... Jen tam bylo na mě až moc popisů sexu.... Už to bylo vážně moc. Uvidíme druhý díl

Myška43
03.03.2020 4 z 5

Mě se líbila celá série, určitě jsou lepší knihy od autorky, ale i tak mě nezklamala. Láska kvete v každém věku, to že je Grace 33 let neznamená, že se nemůže chovat tak potrhle. Zamilovanost dělá divy. Určitě stojí za přečtení!!!

2CZnak
24.09.2019 2 z 5

Po sérii Cocktail jsem se poměrně nadšeně vrhla na tuhle knížku a musím říct, ze zatím jsem poměrně zklamaná. Hlavní hrdinka mi už pěkně leze na nervy a chová se spíš jako by ji bylo 15 a ne 33... Knížku se mi ani nechce dočítat, ale asi se tím prokoušu. Jestli vezmu na milost i další díly si jistá nejsem

LucijeT
23.09.2019 2 z 5

No... Zcela upřímně mi ten děj samotný přišel pěkný, ovšem všechno se v něm táhlo jako v telenovele... Upřímně doufám, že další díl bude lepší, tohle se moc nepovedlo. Vůbec mě nepřekvapilo, že hlavní hrdinka se pořád vnitřně trápí věkovým rozdílem, aby taky ne, když Jack je ve svých 24 letech vyspělejší než ona...

Kudík
20.08.2019 3 z 5

Kniha není špatná, viděla bych to na 3,5 hvězdy. Je tam i pár opravdu vtipných scén, ale na sérii "Cocktail" od stejné autorky to nemá.
Hlavní postavy, ať už (neznámá zrzka) Grace Sharidanová/Bláznivka (33) i Jack Hamilton/George/Briťák (24) jsou sympatičtí. A pak, že na věku záleží. :)
Přečteno za den.

Andynka
18.03.2019 2 z 5

Tohle bylo pro mě trápení. Do půlky knihy, jsem protacela očima. Na to, že hlavní hrdince má být 33, její chování tomu rozhodně neodpovídalo. A myšlenky už vůbec ne. Ke konci se to celkem srovnalo. Tak jsem to dočetla, ale další díly pravděpodobně nezvládnu.

LadyHip
20.06.2018 5 z 5

Mně tahle autorka a její příběhy sedí. Je to vtipné, má to náboj, postavy mají své kouzlo. Čtu je jedním dechem a příběh Grace a George :) nebyl výjimkou. Honem na další díl...

lydia2900
12.06.2018 2 z 5

Pre mňa sklamanie. Jedna sexuálna scéna za druhou. V prvom diele sa prakticky dialo iba to. Bolo to otravné, v jednom kuse som ich preskakovala. Dočítala som to nasilu. A ten vekový rozdiel bol nereálny. A išla mi hlavná hrdinka často na nervy, s tým ako sa správala.

Lee7
13.05.2018 4 z 5

Sérii Zrzku jsem si nechala nakonec, protože je rozdělená na 3 díly. A oba hrdiny jsem si zamilovala. Baví mě jejich příhody. Sem tam opakující se scény. Ale mě to tolik nevadilo, připomínají mi každodenní život člověka :D Doufám, že další díl bude více rozvinut...

mac.martina
25.12.2017 5 z 5

Bláznivka a Johny kousáček (alias George) jsou úžasný a při čtení této knížky jsem se dost nasmála a užila jsem si to. Moc se těším na pokračování :-)

gabriela-r
29.11.2017 3 z 5

Já si nemůžu pomoct, ale podle mě ta knížka je zkažená překladem. Děj dobrý, všechno jakž takž, ale strašně se tam opakují slova a celé je to takové křečovitě popisované nebo jak to říct. Od téhle spisovatelky už jsem pár knížek četla a to byla úplně jiná káva...

jani.ruzicko
19.11.2017 4 z 5

Příběh není špatný, dost jsem se nasmála ;) akorát se tam pak začaly pořád dokola opakovat sex scény, což by nevadilo, kdyby nebyly pořád stejné... takto se dal příběh určitě o dost zkrátit a bylo by to lepší :)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Reldnis
03.08.2017 3 z 5

Bohužel, kniha mě zklamala. Musela jsem ji číst s donucením.. Humor a sexuální napětí nechybí, avšak na realističnost si autorka nedala pozor. Věci nad kterými jsem kroutila hlavu mi kazily dojem z celé knihy.

Kiwicatko
01.06.2017 3 z 5

No.....co k tomu rict...tech oralnich maratonu tam bylo nejak moc. Teda ne,ze by mi tahle cinnost byla proti srsti, ale tady ji bylo opravdu az neuveritelne moc. Jen sem cekala, kdy sexualni masina Grace Jacka naprosto prevalcuje a on ji i pres sve mladi prestane stacit.
Nevim, jestli kvuli tomu do kolecka popisovanemu stejnemu "sexu" a nebo kvuli, pro me, dost divnym postavam sem se do cteni vylozene nutila.
Ani nevim, jestli se mi chce cist pokracovani. Mozna nekde u vody tomu dam sanci :-)

Market = )
15.05.2017 4 z 5

Za mě opět prima oddechovka, mile psané (neřekla bych úplně vtipné, na to tam zase tolik legrace nebyla, ale rozhodně psané s nadhledem), jako u autorky zatím vždy jsem měla moc ráda hlavní postavy.

havrmoni
11.05.2017 2 z 5

Po sérii Cockteil je tohle velké zklamání. Kde bych začala,Jack byl fajn a na svůj věk i odpovídající chování. Grace to je jiná, ve 33letech její pubertální chování opravdu už není zábavné. A její rádoby vtipné hlášky mi fakt vtipný nepřišly. Jejich škádlení zpočátku bylo úsměvné a docela mě bavilo,ale potom se to zvrhlo do rychlokurzu v orálním sexu. A pak to bylo o š*kacích strojích (omlouvám se za slovník,který norm.nepožívám),ale tohle snad nebylo v lidských silách. :) Zamilovaní ze sebe nespustí ruce a tráví většinu času v ,,posteli", ale tohle?17 a více??? A on? Permanentí erekce,jinak to nevidím. I přesto se dám do dalších dílů,abych je mohla pomluvit :))).

sex láska humor erotika cestování Amerika herectví Valentýn

Alice Clayton
americká, 1950
2014  78%Nabíječ
2015  78%Hřebec
2014  75%Roštěnka
2015  79%Samec
2017  77%Sexy farmář

Kniha Kdopak je ta zrzka? je v