Zrozená z ledu

Zrozená z ledu

Ačkoli jsou Maggie a Brianna Concannonovy sestry, liší se tichá a obětavá Brianna od umíněné a impulsivní Maggie právě tolik jako led od ohně, které jim autorka už v názvech obou knih přisoudila coby výstižné symboly. Zatímco Maggie dobývá svět uměleckými úspěchy a ve šťastném manželství s milovaným mužem pečuje o novorozeného synka, jedinou Brianninou radostí se zdá být její malý penzion, v němž neúnavně vaří, peče a všemožně se stará o hosty ze všech koutů světa. Vypadá to, že takto, bez vzrušení a v poklidu, budou probíhat už všechny její další dny. V jednom z těch dnů se však ubytuje nový host. Americký spisovatel, světoznámý autor bestsellerů Grayson Thane, přijíždí do západního Irska, aby tam hledal inspiraci a klid k náročné práci na novém thrilleru. Je přesvědčen, že neradostná minulost z něho učinila beznadějného samotáře, věčného tuláka bez domova. Jenomže láska, ten všemocný a věčný cit, dokáže minout jen málokoho. A tak Grayson Thane náhle váhá sám nad sebou a mírnou, poddajnou Briannu zaskočí silný vztah k muži, o němž donedávna četla jen na záložkách jeho knih. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1082/zrozena-z-ledu-1082.jpg 4.3141

Zrození (2.)

Born in Ice (1995)

Vydáno:, Columbus

moudivlacek

I tento díl se mi líbil a moc, i když já mám raději živelnou Maggie. Ale Brianna je představitelkou dívky, či mladé ženy, která si myslí, že už nemá šanci na lásku a upne se na povinnosti a jedině v práci nachází smysl života a díky ní i je schopna držet si kolem bariéru před city z okolí.
A jsem ráda, že ledy povolily...
Moc pěkná série, jsem zvědavá na ten třetí o nevlastní sestře těchto dívek.

Aracely
17.01.2016

Krásný a velmi čtivý příběh. Je to od Nory , takže bych ani nic jiného nečekala ... :-)

Jako by byla Zrozená z ledu , tak uzavřená, samotářská a poddajná je Brianna, na jejíž dlouho zamčené dveře a chladné srdce přece jen zaklepala láska ...

Recenze v záložkách :-)

zuzana1107
08.12.2015

2. díl se čte dobře jako první)

postrach
31.10.2015

JSEM TEPRVE NA ZAČÁTKU.JSEM ZVĚDAVÁ,JAK SE BUDE DĚJ VYVÍJET.

Safrika
21.09.2015

Tento díl se mi líbíl nejméně z této trilogie, ale i tak byl skvělý.

Laf
02.09.2015

Super čtení. Dle mého ještě lepší než první díl a lepší zápletky. Můžu jen doporučit.

lifeoptimist
02.05.2015

Fakt skvělá :-), první díl byl super, ale tady ten se mi líbil víc, protože tam byly i části, kdy jsem se musela opravdu od plic zasmát, super a těším se na další díl

vaili
30.06.2014

No zahrádka, kytky a vaření mě tak nefascinovalo jako výroba skla., ale pořad kniha jejiž přečtení není úplná ztráta času :))

kika 13
03.03.2013

Zajímavé téma,dobře psané.

zoja
09.07.2012

Rozhodně nejlepší kniha z celé série, Brianna je sice takový domácí tvor, ale hezky se s Graysonem doplňují, zvlášť ve třetím díle, kdy je možné je sem tam sledovat :-)

fionKa
22.06.2012

Brianna se docela projeví ;) a Grayson, ten je nejlepší XD Dvojka složená z nich... no, kniha rozhodně stojí za přečtení ;)
(I když vás druhý den čeká písemka a spíte třeba jen čtyři hodiny ;))